بهترین مراکز لیزر تهران

لیست ۱۰تایی بهترین مرکز لیزر در صادقیه + تخفیف ویژه

لیست ۱۰ تایی بهترین مرکز لیزر در صادقیه

بهترین مرکز لیزر در صادقیه

لیزر مو زائد

صادقیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

بهترین مرکز لیزر در صادقیه

لیزر مو زائد

صادقیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در صادقیه یکی از روش های از بین بردن موهای زائد بدن است. افراد ساکن در محله صادقیه و اطراف آن می توانند لیزر را در بهترین مرکز لیزر در صادقیه تجربه کنند. لیزر یک پرتو نور با خواص فیزیکی منحصر به فرد است.

لازم به ذکر است که لیزر در دو حوزه پزشکی و صنعتی کاربرد دارد. در صنعت از لیزر برای حکاکی و برش استفاده می شود و در حوزه پزشکی از لیزر برای انواع عمل های جراحی مانند لیزیک چشمی استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین مراکز لیزر تهران

از آنجایی که لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در صادقیه دارای دانش و تکنولوژی است، بسته به نوع کاربرد دارای خواص منحصر به فردی می باشد. دستگاه های لیزر زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد. الکساندرایت، دایود و Nd:YAG از پرکاربردترین دستگاه های لیزر هستند.

لازم به ذکر است که این دستگاه ها از نظر در بهترین مرکز لیزر در صادقیه عملکرد متفاوت هستند. به عنوان مثال، الکساندرایت برای افرادی که پوست روشن دارند و لیزر Nd:YAG برای افرادی که پوست تیره دارند مناسب تر است. تفاوت این دستگاه ها نیز به دلیل ویژگی های فیزیکی دستگاه لیزر مانند طول موج و فرکانس است.

نکات ضروری قبل از لیزر

موارد ضروری که قبل از لیزر نیاز به مجوز پزشکی دارند

  • جوانان زیر ۱۸ سال
  • باردار یا شیرده باشید
  • در حال درمان سرطان
  • افراد مبتلا به بیماری های پوستی یا عفونی مختلف
  • افرادی که از اختلالات هورمونی رنج می برند یا تحت درمان با داروهای هورمونی هستند

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در آزادی

لیزر در بهترین مرکز لیزر در صادقیه به چه صورت است؟

هدف از روش لیزر آسیب رساندن به فولیکول مو و پیاز مو است. این فولیکول ها واحدهای کوچکی در پوست هستند که مسئول تولید مو در بدن هستند. همچنین لیزر می تواند رشد مو را با آسیب رساندن به فولیکول و پیاز مو متوقف کند. لازم به ذکر است که لیزر موهای زائد قادر است ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد را از بین ببرد.

بنابراین در بهترین مرکز لیزر در صادقیه از نظر علمی این روش روشی دائمی برای از بین بردن کامل موهای زائد نیست و تنها باعث کاهش حجم آنها می شود. درست است که لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند، اما خوشبختانه به پوست و بافت های مجاور فولیکول آسیب نمی رساند. در صورت بروز چنین آسیبی، اپراتور ممکن است هنگام کار با لیزر اشتباه کند.

روش لیزر و حذف دائمی موهای زائد با استفاده از لیزر انجام می شود که پرتوهای نوری است که در پزشکی و روش های مختلف جراحی مانند جراحی چشم یا لیزر موهای زائد بدن دائمی استفاده می شود. لیزر موهای زائد برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدون تاثیر مستقیم بر روی پوست و بدن طراحی شده است و احتمال بازگشت آن بسیار کم است.

بهترین کلینیک لیزر در صادقیه

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در صادقیه چه کاربردهایی دارد؟

لیزر موهای زائد در هر نقطه از بدن قابل استفاده است. برای مثال لیزر موهای زائد بیکینی، واژن و صورت در خانم ها بیشتر دیده می شود. برای آقایان، لیزر موهای زائد زیر بغل، لیزر خط ریش، لیزر موهای زائد پشت و گردن بیشتر انجام می شود.

با انعطاف، سرعت و اثربخشی لیزر می توان کل بدن را در کمتر از یک ساعت در یک جلسه لیزر در بهترین مرکز لیزر در صادقیه انجام داد. چه ناحیه تحت درمان محدود یا گسترده باشد، برای از بین بردن یا کاهش موثر موهای زائد نیاز به یک سری درمان شامل ۴ تا ۶ جلسه لیزر با فاصله حدود ۶ هفته است.

نکاتی راجع به لیزر موهای زائد

توصیه های بهترین مرکز لیزر در صادقیه قبل از لیزر موهای زائد

اگر باردار هستید یا می خواهید باردار شوید، استفاده از لیزر برای شما ممنوع است و در دوران شیردهی به دلیل وجود عدم تعادل هورمونی، انجام لیزر با رضایت پزشک و تعهد فرد امکان پذیر است.

اگر از داروهایی مانند ماینوکسیدیل، فنی توئین، سیکلوسپورین، ایزوترتینوئین، راکوتان، کورتون و غیره استفاده می کنید، حتما قبل از لیزر درمانی با پزشک و پرسنل بهترین مرکز لیزر در صادقیه خود مشورت کنید.

اگر از بیماری هایی مانند بیماری های عصبی و روانی، اختلالات هورمونی، ویتیلیگو، ام اس، کیست تخمدان، ناباروری، حساسیت های پوستی و دارویی، بیماری تیروئید، قاعدگی نامنظم، سابقه تبخال، دیابت رنج می برید، در صورت لزوم به اپراتور بهترین مرکز لیزر در صادقیه گزارش دهید و حتما با پزشک مشورت کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله از زیباشیم در مورد بهترین مرکز لیزر در صادقیه صحبت کردیم و امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد.

سوالات متداول

بهترین مرکز لیزر در صادقیه دارای چه ویژگی های منحصر به فردی است ؟

استفاده از سری لیزرهای اختصاصی، قیمت مناسب، برخورد عالی پرسنل، فضای آرام و بهداشتی و دسترسی راحت.

در چه موارد قبل از انجام لیزر نیاز به مجوز پزشک داریم؟

زنان باردار یا شیرده، جوانان زیر ۱۸ سال، در حال درمان سرطان، افراد مبتلا به بیماری های پوستی یا عفونی و افرادی که از اختلالات هورمونی رنج می برند یا تحت درمان با داروهای هورمونی هستند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا