مجله زیباشیم

لیزر موهای زائد صورت جوش دار چه خطراتی دارد؟

لیزر موهای صورت جوش دار یک جایگزین مناسب برای رفع دائمی موهای زائد بدون تشدید شدن جوش‌های صورت است. برای کسانی که نگران خطرات بعد از لیزر هستند، نکات مهم پیش از لیزر را یادآور شدیم. اگر تجربه اصلاح صورت را داشته باشید، قطعا با موهای جوشی زیرپوستی مواجه شدید. از بین بردن دائمی موی زائد صورت در بهترین مراکز لیزر تهران نه تنها جوش صورت را تشدید نمی‌کند بلکه از موهای جوشی جلوگیری می‌کند.

مشکلات لیزر موهای زائد صورت جوش دار

این مقاله برای کسانی است که برای لیزر موهای صورت تصمیم گرفتند. اگر به لیزر کل بدن خود فکر می‌کنید، حتما لیزر موهای زائد بدن و نکاتی که تا به حال نمیدانستید را مطالعه کنید تا از هر گونه مشکلاتی بعد از لیزر پیشگیری کرده باشید. در صورتی که میزان قرمزی و تورم جوش صورت زیاد باشد، احتمال تشدید التهاب وجود دارد. یک نکته که لیزر را پیشنهاد می‌کنیم. از بین بردن دائمی فولیکول های مو از رویش جوش زیرپوستی جلوگیری می‌کند و ریشه مو را سست می‌کند.

در لیست زیر عوارض لیزر موهای زائد صورت جوش دار نام می بریم:

  • تحریک پوست و افزایش التهاب صورت
  • بروز حساسیت روی پوست
  • افزایش جوش صورت

لیزر موی صورت جوش دار

برای پیشگیری از این اتفاق دستگاه های مناسب جوش صورت را انتخاب کنید و از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. حداقل ۱ ماه پیش از اینکه از برای لیزر صورت به کلینیک مراجعه کنید، در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. مصرف قرص هایی که باعث کاهش جوش صورت می‌شود، مانند مصرف راکوتا که باید از یک ماه قبل از مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد صورت قطع شود.

پیش از هر اقدامی، بهتر است ۱ ماه قبل، زمان مراجعه را تعیین کنید و اگر قرار به قطع هر گونه قرص و هر اقدامی است، پیش از مراجعه شروع کنید. به طور کامل و جامع لیزر موهای زائد بدن و نکاتی که تا به حال نمیدانستید را شرح دادیم تا در انتخاب روش رفع موهای زاید بدن آگاه باشید.

مزایای لیزر موهای زائد صورت جوش دار

به این نکته توجه داشته باشید که پیش از انجام لیزر حتما با پزشک یا اپراتور مشورت کنید. با افزایش تکنولوژی، دستگاه‌های بسیاری طراحی و تولید شدند تا میزان سازگاری هر کدام با پوست افزایش یابد. طراحان تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه‌های لیزر، برای هر مشکل پوستی مانند جوش صورت، فناوری جدیدی بکار بردند. با مشورت و مطرح کردن مشکلات پوستی، دستگاه لیزر مناسب را پیشنهاد می‌دهند. لیست مزایای لیزر صورت جوش دار در زیر اضافه کردیم:

  • جلوگیری از رویش مجدد جوش روی صورت
  • افزایش میزان لطافت، صافی و شفافیت پوست صورت
  • جلوگیری از بروز چین و چروک صورت
  • عوارض لیزر صورت جوش دار
  • از بین بردن دائمی موی صورت

لیزر موهای زاید صورت جوش دار

نکات مهم پیش از انجام لیزر برای صورت جوش دار

برای جلوگیری از هر گونه نگرانی پیش از شروع لیزر بهتر است برخی نکات مهم و ضروری را در نظر داشته باشید. به چند مورد از این نکات می‌پردازیم. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید مقاله نکات مهم جهت انجام لیزر صورت را مطالعه کنید تا هر گونه ابهام پیش از شروع اولین جلسه لیزر درمانی را رفع کرده باشید. برای صورت‌های حساس توصیه می‌شود، بعد از انجام لیزر، حتما از کرم یا پمادهای مخصوص استفاده کنند تا از شدت التهاب و جوش صورت کاسته شود.

جمع بندی

در این مقاله به صورت تخصصی نحوه لیزر موهای زائد صورت جوش دار را توضیح دادیم. با توجه به اینکه میزان شدت جوش صورت مراجعه کننده چقدر است، دستگاه و شیوه لیزر درمانی انتخاب می‌شود. با بررسی‌های انجام شده، عوارض لیزر حتی روی صورت جوش دار بسیار کمتر از اصلاح است. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره لیزر موهای زائد صورت جوش دار

آیا لیزر موهای زائد صورت جوش دار خطرناک است؟

هیچ شیوه درمانی بدون عوارض نیست اما به طور خاص، لیزر روی صورت های جوش دار خطر خاصی ندارد. برای کاهش عوارض می توانید از توصیه های پزشک پیش از مراجعه استفاده کنید.

لیزر موهای زائد باعث افزایش جوش صورت می شود؟

نمی توان گفت بله یا خیر، زیرا به حساسیت پوست مراجعه کننده بستگی دارد. اگر پوست حساس یا جوش داری دارید، صورت خود را از ۱ ماه قبل در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار ندهید.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا