بهترین مراکز لیزر تهران

بهترین مرکز لیزر در افسریه

لیست ۱۰ تایی بهترین مرکز لیزر در افسریه

بهترین مرکز لیزر در افسریه

لیزر مو زائد

افسریه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

بهترین مرکز لیزر در افسریه

لیزر مو زائد

افسریه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش‌های حذف دائمی آن‌هاست. برخی این روش را شبیه به یک معجزه می‌دانند و برخی هم بر این عقیده هستند که هیچ تاثیری ندارد و از عوارض آن می ترسند. اما هیچ کدام از آن‌ها کاملا درست نمی باشد. در ادامه این مقاله از زیباشیم با ما همراه باشید تا بیشتر با بهترین مرکز لیزر در افسریه و همینطور عملکرد لیزر موهای زائد آشنا شوید.

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند

لیزر یک پرتو نور است که ویژگی های فیزیکی خاصی دارد و دارای انرژی‌های متفاوتی می‌باشد. لیزر در پزشکی و صنعت استفاده‌های زیادی دارد و با توجه به طول موج و انرژی که دارد کاربردهای متفاوتی دارد. لیزر موهای زائد به گونه طراحی شده است که بدون تاثیر گذاری بر قسمت های دیگر پوست، باعث حذف و سوزاندن ریشه موهای زائد می‌شود.

در بهترین مرکز لیزر در افسریه از فناوری‌های الکساندرایت، دایود و Nd:YAG استفاده می‌شود. این لیزرها نیز با هم کمی متفاوت می‌باشند مثلا Nd:YAG بیشتر برای پوست‌های تیره کاربرد دارد و الکساندرایت برای کسانی مناسب است که دارای پوست روشنی هستند. این تفاوت لیزرها به دلیل فرکانس و طول موج آن‌هاست.

حرارت لیزر باعث از کار افتادن فولیکول‌های مو می‌شود، فولیکول ارگان کوچکی درون پوست است که مو را می‌سازد. طول موج لیزر به گونه تنظیم می‌شود که تنها به به موهای زائد آسیب می‌رساند و روی بافت مجاور آن را تاثیری نخواهد گذاشت. تنها در صورت خطای اپراتور لیزر یا تنظیم و سرویس نبودن دستگاه ممکن است به پوست شما آسیب برسد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شرق تهران

بهترین کلینیک لیزر در افسریه

ویژگی های بهترین مرکز لیزر در افسریه

برای اینکه بهترین نتیجه را از لیزر درمانی بگیرید و دچار آسیب‌های احتمالی نشوید لازم است قبل از انتخاب مرکز لیزر، به نکاتی توجه کنید و مواردی که در ادامه برای انتخاب بهترین مرکز لیزر در افسریه را عنوان می‌کنیم، بررسی کنید.

داشتن پیشرفته ترین دستگاه های لیزر

بهترین مرکز لیزر در افسریه بایستی همیشه از بهترین نوع و برند دستگاه‌های لیزر دنیا استفاده کند. در ادامه به معرفی ۳ مدل از بهترین دستگاه‌ها می‌پردازیم.

دستگاه مدیو استار

این دستگاه که هم از فناوری الکساندرایت استفاده می‌کند و هم از فناوری دایود یکی از بهترین دستگاه‌ها در زمینه لیزر موهای زائد می‌باشد. کمپانی سازنده این دستگاه زایس آلمان است که از نظر ساخت تجهیزات لیزری شهرت فوق العاده‌ای دارد. مدیو استار بسیار بهداشتی است و برای جلوگیری از انتقال آلودگی به جای الکل از سلفون یکبار مصرف بر روی پوست استفاده می کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در رسالت

دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

این دستگاه با طول موج ۷۵۵ نانومتر برای پوست‌های خیلی روشن تا سبزه روشن مناسب است. برای پوست‌های تیره‌تر از طول موج ۱۰۶۴ استفاده می‌شود. این دستگاه از نظر کم درد بودن به مدیو استار نمی‌رسد اما دستگاه خوبی است.

دستگاه آپوجی پلاس

این دستگاه یکی دیگر از دستگاه‌های با کیفیت جهان است که ساخت کمپانی سایناشور آمریکاست. آپوجی پلاس با دستگاه کندلا جنتل مکس پرو از نظر کیفیت رقابت می‌کند و طول موجی همانند آن دارد.

اپراتور مجرب

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، یک یاز عواملی که ممکن است به پوست شما آسیب برساند اشتباه و خطای اپراتور لیزر ست. در بهترین مرکز لیزر در افسریه از اپراتور مجرب دوره دیده و با سابقه استفاده می‌شود که کاملا با کار دستگاه آشنایی دارد و احتمال خطا بسیار بسیار پایین می‌باشد.

هزینه لیزر در افسریه

تخفیف های استثنایی

تخفیف بهترین مرکز لیزر در افسریه برای کل دوره جلسات لیزر می باشد نه فقط برای تک جلسه، همچنین بهتر است هزینه لیزر به صورت تعداد شات ها محاسبه نشود و تعداد شات‌ها نامحدود باشد. بهترین مرکز لیزر در افسریه برای مراجعین قدیمی خود نیز تخفیف های ویژه‌ای در نظر می‌گیرد.

جمع بندی

در این مطلب آشنایی کلی با لیزر و عملکرد آن پیدا کردیم و ویژگی های بهترین مرکز لیزر در افسریه را مورد بررسی قرار دادیم. گفتیم که دستگاه لیزر و اپراتورهای مجرب تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه لیزر خواهند داشت. چنانچه مرکزی دستگاه مناسب و مطابق با پوست شما را نداشته باشد نمی‌توانید منتظر نتیجه ایده‌ال خود باشید.

سوالات متداول

چه افرادی نمی توانند لیزر انجام دهند؟

افرادی که به تازگی برنزه کرده‌اند، دارای اختلالات هورمونی هستند و داروی خاصی مصرف می‌کنند. همچنین افرادی که دارای عفونت های فعال مانند جوش‌های چرکی و تبخال مکرر هستند.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

درد لیزر بستگی به دستگاه لیزر مورد استفاده دارد، برخی از دستگاه ها درد کمتر و برخی دیگر درد بیشتری دارند ولی این درد قابل تحمل است و حتی می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا