بهترین مراکز لیزر تهران

بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

لیست ۱۰ تایی معرفی بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

لیزر مو زائد

اقدسیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

لیزر مو زائد

اقدسیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

همه انسان ها در سنین نوجوانی و بلوغ شاهد تغییراتی در بدن خود هستند. شاید رشد موهای زائد در بدن  از بدترین اتفاقات این دوره باشد. از دیرباز برای از بین بردن این موها که سبب بد شکل شدن پوست می‌شود از روش هایی مانند موبر، اپیلاسیون و تیغ استفاده می‌کردند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی روشی به نام لیزر موهای زائد به وجود آمد که خلاصی از شر موهای زائد را بسیار آسان کرده است. در این مقاله از زیباشیم قصد داریم شما را با بهترین مرکز لیزر در اقدسیه آشنا کنیم.

برای انجام لیزر موهای زائد تنها یک روش و دستورالعمل وجود دارد، نکته ای که باعث تفاوت در گرفتن نتیجه دلخواه می‌شود استفاده از دستگاه‌های گوناگون است. هر یک از دستگاه‌های موجود در این زمینه دارای ویژگی‌های منحصر بفردی هستند که می‌توانند بر روی پوست‌های گوناگون اثرات مختلفی بگذارند.

دستگاه‌های لیزر دارای طول موج‌های مختلفی هستند که هر کدام بر روی یک نوع پوست و مو تاثیر گذار است. اشعه لیزر با برخورد به موهای زائد انرژی و حرارت را به ریشه مو منتقل می کند و باعث از بین رفتن آن می‌شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شمال تهران

دستگاه‌های موجود در بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

همانطور که در بالا اشاره کردیم مهمترین عامل در تاثیر گذاری لیزر استفاده از دستگاه‌های لیزر است. در ادامه به معرفی بهترین دستگاه‌هایی که در بهترین مرکز لیزر در اقدسیه وجود دارد می‌پردازیم.

بهترین کلینیک لیزر در اقدسیه
بهترین مرکز لیزر در اقدسیه
  • دستگاه لیزر الکساندرایت

این دستگاه یکی از بهترین و سریع ترین دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد می‌باشد. الکساندرایت برای پوست‌های روشن مناسب می‌باشد و ممکن است بر روی پوست‌های تیره لکه‌های پوستی یا سوختگی ایجاد کند.

  • دستگاه لیزر دایود

این دستگاه نسبت به الکساندرایت دارای عمق طول موج بیشتری است و بر روی پوست های تیره تاثیر گذاری بیشتری دارد.

  • دستگاه لیزر IPL

این دستگاه از چندین طول موج استفاده می‌کند و اشعه لیزر را به سطوح مختلف پوست می‌رساند و فولیکول‌های مو را در سطوح مختلف مورد هدف قرار می‌دهد.

  • دستگاه لیزر Nd Yag

این دستگاه دو نوع مختلف  نور لیزر تولید می‌کند. یکی از آن ها به عمق بیشتر پوست نفوذ کرده و آن‌ها را از بین می‌برد و دیگر به سطح پوست نفوذ می‌کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در قلهک

مزایای لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

یکی از مهمترین مزایایی که لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اقدسیه دارد بدون عارضه بودن آن است. همچنین می توان گفت لیزر درد بسیار کمی دارد اگر با دستگاه‌های پیشرفته انجام شود.

اثر بخشی این روش در از بین بردن موهای زائد بسیار بالاست و در صورت تکمیل کردن جلسات در بهترین مرکز لیزر در اقدسیه بیش از ۸۰ درصد موهای زائد بدن از بین می‌رود. این روش از نظر هزینه در بلند مدت مقرون به صرفه می‌باشد.

مراقبت های پیش و پس از لیزر

مرقبت های قبل و بعد لیزر
بهترین مرکز لیزر در اقدسیه

وقتی برای لیزر موهای زائد به بهترین مرکز لیزر در اقدسیه مراجعه می‌کنید در جلسه مشاوره به شما خواهد گفت که قبل از انجام لیزر نباید از هیچ گونه مواد آرایشی و کرم های پوستی استفاده کنید.

این کار به احتمال زیاد باعث آسیب به پوست شما می‌شود. اگر هنگام لیزر درد احساس می‌کنید می‌توانید از زل‌های موضعی بی حسی استفاده نمایید که قبل از لیزر درمانی باید به طور کامل آن را از روی پوست پاک کنید.

بعد از انجام لیزر نباید تا یک هفته در معرض نور شدید خورشید قرار بگیرید و تا چند روز از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.

جمع بندی

لیزر موهای زائد این روزها به رایج‌ترین و تاثیر گذارترین روش‌های از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد . اکثر خانم‌ها و آقایانی که تصمیم به حذف موهای زائد خود دارند از این روش استفاده می کنند.

سوالات متداول

نتیجه لیزر بعد از چند جلسه مشخص می‌شود؟

تاثیر لیزر موهای زائد پس از اولین جلسه نیز قابل مشاهده است ولی بعد از جلسه سوم شاهد کاهش چشمگیر از بین رفتن موهای زائد خود می‌شوید.

از لیزر موهای زائد در چه نواحی می‌توان استفاده کرد؟

از این روش برای تمامی نواحی بدن می‌توان استفاده کرد از جمله زیر بغل، بازوها، بیکینی، پشت لب و …

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا