بهترین مراکز لیزر تهران

بهترین مرکز لیزر در امیر آباد + فوایدها و عوارض‌های لیزر

لیست بهترین مرکز لیزر در امیر آباد

بهترین مرکز لیزر در امیرآباد

لیزر مو زائد

امیرآباد،..

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲ 

بهترین مرکز لیزر در امیرآباد

لیزر مو زائد

امیر آباد،..

…۰۲۱ |  …۰۹۱۲
اگر به دنبال لیزر در منطقه امیرآباد هستید پس باید با ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد نیز آشنا باشید.لیزر مو های زائد در جهان همیشه به دلیل سریع بودن و ماندگاری آن مشهور بوده است. اما همه‌ی مراکز لیزر نمی‌توانند به شما خدمات با کیفیت ارائه دهند و باعث آسیب رساندن به پوست مراجعه کنندگان خود می‎‎‌شوند. در این مقاله قصد داریم با ویژگی های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد آشنا شویم و به بررسی آن‌ها بپردازیم

لیزر چگونه باعث از بین رفتن دائم موهای زائد می‌شوند؟

 لیزر با ارسال کردن حرارت بالا به ریشه مو باعث افزایش دما در ملانین مو می‌شود. افزایش دما در ریشه مو همان‌ چیزی است که باعث از بین رفتن فولیکول‌های موجود در مو می‌گردد. لازم به ذکر است که اگر این پروسه به درستی انجام نشود فولیکول‌های مو فقط آسیب می‌بینند و بعد از مدتی کوتاه دوباره شاهد رشد آن‌ها خواهید بود. پس در انتخاب کلینیک خود نهایت دقت را داشته باشید  

دلایل برتری لیزر بر سایر روش‌ها چیست ؟

لیزر موهای زائد پرطرفدارترین روش رفع موهای زائد می‌باشد در ادامه قصد داریم دلایل برتری لیزر را بررسی کنیم.

اثربخشی دائمی آن

اثر بخشی دائمی لیزر تنها یکی از هزاران دلیل محبوبیت این روش است. اما به‌خاطر داشته باشید که طول دوره که معمولا بین ۴ تا ۶ جلسه است باید کاملا انجام شود تا شاهد اثربخشی دائمی آن باشید. اثر بخشی لیزر در رفع موهای زائد چقدر است؟

لیزر کم‌درد ترین روش رفع موهای زائد

لیزر را می‌توان کم‌درد ترین روش برای رفع موهای زائد در برابر سایر روش‌ها دانست. در زمان انجام لیزر اپراتور دستگاه با استفاده از ژل‌ سرد باعث می‌شود که شما هیچ‌گونه دردی را احساس نکنید.شاید برایتان جالب باشد لیزر در ابتدا یکی از دردناک‌ترین روش‌ها در رفع موهای زائد بوده است.

مشاهده سریع نتایج

مشاهده سریع نتایج یکی از اصلی ترین دلایل پرطرفدار بودن این روش نسبت به سایر روش‌ها می‌باشد و شما حتی پس از جلسه اول شاهد نتیجه خواهید بود اما لازم به ذکر است که باید دوره‌ای که توسط پزشکتان تعین شده است را به پایان برسانید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

عوارض لیزر موهای زائد چیست ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم لیزر فواید بی‌شماری دارد و ما هم به چند تا از این فواید اشاره نمودیم، اما قصد داریم عوارض لیزر را نیز با شما به اشتراک بگذاریم.

قرمز شدن پوست

لیزر با استفاده از حرارت بالا باعث از بین رفتن فولیکول‌های مو می‌شود که همین باعث حساس شدن پوست شما خواهد شد. اما این مورد زودگذر است و حداکثر تا ۷۲ ساعت شاهد قرمزی پوست خود خواهید بود پس جای نگرانی نیست. عوارض‌های لیزر پوست چقدر است ؟

زخم اسکار

زخم اسکار از عوارض لیزر به حساب نمی‌آید بلکه تنها زمانی رخ می‌دهد که اپراتور دستگاه کم تجربه باشد و یا دستگاه آن مرکز قدیمی و یا مدت زیادی تعمیر نشده باشد.

سوزش محل لیزر شده

بعضی اوقات پیش می‌آید که پوست شما حساس باشد و بعد از لیزر سریعا شروع به سوزش کند. در صورت مشاهده سوزش پوست آن را سریعا با متخصص خود درمیان بگذارید تا با تجویز کرم مخصوص این مورد رفع گردد

ویژگی های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد چیست ؟

در ادامه این مقاله قصد داریم به مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد بپردازیم.

اپراتورهای های ماهر و دوره دیده

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد باید داشتن اپراتور های ماهر و دوره دیده باشد. به خاطر داشته باشید که بخش مهمی از اعتبار یک مرکز خوب داشتن اپراتورهای ماهر آن مجموعه است.

داشتن بهترین تجهیرات لیزر روز دنیا

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد داشتن بهترین تجهیزات روز دنیا می‌باشد. همچنین به خاطر داشته باشید تمامی دستگاه‌ها باید به صورت ماهانه چک شوند تا از هرگونه خطا در عملکرد آن‌ها جلوگیری شود. فواید لیزر موهای زائد چیست؟

در ارتباط بودن با مراجعه کنندگان

بهترین مرکز لیزر در امیر آباد باید با مراجعه کنندگان خود تا چند روز بعد از لیزر در ارتباط باشد و وضعیت محل لیزر شده را زیر نظر داشته باشند.

آگاهی از پرونده پزشکی مراجعه کننده

بهترین مرکز لیزر در امیر آباد باید به سابقه بیماری‌های زمینه‌ای مراجعین خود آگاه باشد تا از تشدید بیماری مراجع کننده خود جلوگیری شود.

استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل 

یکی دیگر ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل می‌باشد. به خاطر داشته باشید که اتاق مخصوص لیزر هم باید تمیز و استریل باشد در غیر اینصورت شاهد بروز حساسیت‌های پوستی خواهید بود. 

کلام آخر

در این مقاله با برخی از عوارض و مزایای لیزر آشنا و بررسی مهم‌ترین ویژگی های بهترین مرکز لیزر در امیر آباد پرداختیم. لطفا در انتخاب کلینیک لیزر مورد نظر خود نهایت دقت را داشته باشید زیرا در صورت کم‌ تجربه بودن اپراتور پوست شما آسیب جدی خواهد دید. در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با ما در ارتباط باشید

سوالات متداول

آیا بعد از لیزر پوست ما دچار سوزش خواهد شد؟

در صورت حساس بودن پوستتان احساس سوزش را تجربه خواهید کرد. اما با استفاده از کرم تجویز شده توسط متخصص این مورد سریعا رفع می‌شود

آیا زخم اسکار از عوارض لیزر به حساب می‌‌آید؟

خیر، زخم اسکار تنها در صورت کم‌تجربه بودن اپراتور رخ خواهد داد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا