بهترین مراکز لیزر تهران

بهترین مرکز لیزر در فرمانیه چه ویژگی هایی دارد

لیست ۱۰ تایی بهترین مرکز لیزر در فرمانیه

بهترین مرکز لیزر در فرمانیه

لیزر مو زائد

فرمانیه، 

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

بهترین مرکز لیزر در فرمانیه

لیزر مو زائد

فرمانیه،

۰۲۱  |  ۰۹۲۱

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد یکی از روش‌های مدرن، سریع و آسان برای از بین بردن موهای زائد است. لیزر می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای وکس، اپیلاسیون، ژیلت و … باشد. در بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز زیبایی، از این روش برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود.

این موضوع که شما به کدام مرکز لیزر مراجعه می کنید، می‌تواند در نتایج و اثر گذاری لیزر موهای زائد دخیل باشد. اگر شما در مناطق شمالی استان تهران به ویژه فرمانیه سکونت دارید، با ما در این مقاله از زیباشیم همراه باشید تا با بهترین مرکز لیزر در فرمانیه آشنا شوید.

بهترین مرکز لیزر در فرمانیه شامل چه ویژگی هایی است

همانطور که قبلا اشاره کردیم، انتخاب درست مرکز لیزر می‌تواند شما را به نتیجه دلخواه خود برساند. حال بیایید به این موضوع نگاه کنیم که بهترین مرکز لیزر در فرمانیه دارای چه ویژگی هایی است که آن را نسبت به سایر مراکز برتری می‌دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شمال تهران

دستگاه لیزر و نوع فناوری به کار رفته در آن

اولین نکته ای که باید در انتخاب بهترین مرکز لیزر در فرمانیه به آن توجه کنید دستگاهی است که در آن مراکز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر دارای پوست روشن با موهای تیره هستید، بهترین دستگاه برای شما می‌تواند لیزر کندلا الکساندرایت باشد.

چنانچه پوست شما تیره می‌باشد بهتر است از دستگاه لیزر کندلا یگ استفاده کنید. بعضی از مراکز با ادعای استفاده از این دستگاه‌ها، با قیمت بسیار پایینی خدمات لیزر خود را ارائه می‌دهند. در صورتی که اینگونه نیست، برای همین قبل از انجام جلسات لیزر حتما از اصل بودن دستگاه اطمینان پیدا کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در قلهک

دستگاه لیزر در بهترین مرکز لیزر در فرمانیه

جلسه مشاوره با پزشک

برخی افراد به دلیل بیماری های زمینه‌ای و مصرف داروهای خاص، کاندیدای خوبی برای انجام لیزر موهای زائد نیستند. بهترین مرکز لیزر در فرمانیه قبل از شروع جلسات حتما جلسه مشاوره‌ای را با حضور پزشک متخصص پوست و مو برای شما در نظر می‌گیرد.

مواردی همچون زنان باردار، مادران شیرده، کسانی که دارای تبخال، عفونت‌های چرکی مکرر، کلوئید و سابقه مصرف راکوتان را دارند لازم است حتما با پزشک متخصص مشورت کنند.

تجربه اپراتورهای لیزر

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز لیزر در فرمانیه، تجربه و سابقه تکنسین‌ها و اپراتورهای آن مرکز است. داشتن مهارت و تجربه کافی اپراتورهای لیزر در نتیجه کار بسیار موثر است؛ همچنین استفاده از اپراتورهای مجرب، خطاهای انسانی و در نتیجه خطرات احتمالی را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

سرویس کردن منظم دستگاه ها

این نکته که مرکز لیزر دستگاه‌های خود را به طور منظم سرویس کند می‌تواند بسیار مهم باشد. علت این موضوع در آن است که اگر دستگاه لیزر به طور منظم سرویس نشود، ممکن است تنظیمات آن به هم بریزد و زمانیی که اپراتور لیزر طول موجی را برای شما تنظیم می کند، دمای بیشتری توسط دستگاه بر روی پوست شما اعمال شود و منجر به سوختگی پوستتان گردد.

معمولا هزینه سرویس دستگاه‌های لیزر بالا است و ممکن است بسیاری از مراکز از سرویس مرتب و به موقع آن‌ها خودداری کنند. بهترین مرکز لیزر در فرمانیه همیشه این نکته را رعایت می‌کند تا سلامت پوست شما به خطر نیفتد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در پاسداران

هزینه لیزر در بهترین مرکز لیزر در فرمانیه

هزینه لیزر موهای زائد

مورد دیگری که باید هنگام انتخاب بهترین مرکز لیزر در فرمانیه به آن دقت کنید، هزینه لیزر در آن مرکز است. هزینه لیزر موهای زائد نه باید آنقدر زیاد باشد که به صرفه نباشد و نه آنقدر کم که به نوع دستگاه و کار مرکز شک کرد.

یک قیمت متعادل و منطقی بهترین حالت ممکن است. هزینه لیزر معمولا بر اساس وسعت ناحیه مورد لیزر و دستگاه‌های لیزر موهای زائد تعیین می‌شود.

ساعت کاری مرکز لیزر

بهترین مرکز لیزر در فرمانیه، ساعات کاری خود را به گونه ای تنظیم می کند که اقشار مختلف جامعه بتوانند با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه کنند.

جمع بندی

در این نوشته تلاش شد به طور خلاصه به مواردی که یک مرکز لیزر خوب را نسبت به مراکز دیگر متمایز می‌کند، بپردازیم و نکاتی را برای انتخاب بهترین مرکز لیزر در فرمانیه بیان کنیم.

سوالات متداول

چند جلسه برای از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر لازم است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله دستگاه، نوع پوست و مو و … اما عموما از ۴ جلسه به بالا است.

آیا اپراتورهای لیزر باید پزشک باشد یا مدرک معتبری داشته باشد؟

بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد این است که توسط پزشک دوره دیده انجام شود اما اپراتورهای لیزر هم لزوما نباید پزشک باشند، کافی ست آموزش‌های لازم را در این زمینه دریافت کرده باشند.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا