بهترین مرکز لیزر در قیطریه در ۱۴۰۲

اگر شما ساکن مناطق شمالی تهران و محله قیطریه هستید، با ما در این مقاله از زیباشیم همراه باشید تا با بهترین مرکز لیزر در قیطریه آشنا شوید.

لیزر موهای زائد یکی از روش‌های سریع و آسان برای از بین بردن موهای زائد است. این روش جایگزین بسیار مناسبی برای وکس، اپیلاسیون، ژیلت و… است. برای همین بهتر است که بهترین مرکز لیزر در شمال تهران را بشناسید تا بهترین تاثیر گذاری را به روی از بین رفتن موهای زائد خود ببینید.

در بسیاری از مراکز و کلینیک‌های زیبایی از این روش برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کنند. اما این موضوع که شما به کدام مرکز لیزر مراجعه می کنید می‌تواند در میزان تاثیر گذاری این روش دخیل باشد.

ویژگ های بهترین مرکز لیزر در قیطریه

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، انتخاب درست مرکز لیزر می تواند شما را به نتیجه دلخواه خود نزدیک تر کند. حال بیایید به این موضوع بپردازیم که بهترین مرکز لیزر در قطریه دارای چه ویژگی هایی است که آن را نسبت به سایر مراکز متمایز می‌کند.

دستگاه و نوع لیزر

اولین نکته ای که باید در انتخاب بهترین مرکز لیزر در قیطریه به آن توجه کنید، دستگاهی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر دارای پوستی روشن با موهای تیره هستید، بهترین دستگاه برای شما لیزر کندلا الکساندرایت است. چنانچه پوست شما تیره می باشد بهتر است از دستگاه لیزر کندلا استفاده کنید.

برخی از مراکز با ادعای اینکه از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند با قیمت بسیار پایینی خدمات لیزر را ارائه می‌دهند. در صورتیکه اینگونه نیست، بنابراین قبل از انجام جلسات حتما از اصل بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

بهترین کلینیک لیزر قیطریه
بهترین کلینیک لیزر قیطریه

اپراتور باتجربه و ماهر 

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز لیزر در قیطریه، تجربه و سابقه تکنسین‌ها و اپراتورهای لیزر موهای زائد است. مهارت و تجربه کافی اپراتورهای لیزر در بهتر انجام شدن کار بسیار موثر است همچنین خطاهای انسانی و در نتیجه خطرات احتمالی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

سرویس منظم دستگاه های لیزر

این نکته که مرکز لیزر دستگاه‌های خود را به طور منظم سرویس کند، می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. علت این موضوع آن است که اگر دستگاه به طور منظم سرویس نشود، ممکن است تنظیمات آن بهم بریزد و وقتی اپراتور لیزر طول موجی را برای شما تنظیم می کند، حرارت بیشتری توسط دستگاه بر روی پوست شما اعمال گردد و منجر به سوختگی پوستتان گردد.

معمولا هزینه سرویس این دستگاه‌ها بالا است و ممکن است بسیاری از مراکز از سرویس به موقع دستگاه‌های خود سر باز بزنند. اما بهترین مرکز لیزر در تهران همیشه این نکته را رعایت می‌کند تا سلامت پوست شما به خطر نیفتد.

هزینه لیزر موهای زائد در قیطریه

مورد دیگری که باید هنگام انتخاب بهترین مرکز لیزر در قطریه به آن توجه کنید، هزینه لیزر در آن مرکز است. هزینه لیزر موهای زائد نه باید آنقدر زیاد باشد که به صرفه نباشد و نه آنقدر کم که به نوع دستگاه شک کرد. یک قیمت متعادل و منطقی بهترین حالت ممکن است. هزینه لیزر معمولا بر اساس وسعت ناحیه مورد لیزر و دستگاه لیزر موهای زائد تعیین می‌شود.

جلسه مشاوره با پزشک متخصص

برخی افراد به دلیل بیماری های زمینه ای و سایر مشکلات کاندیدای خوبی برای انجام لیزر نیستند. بهترین مرکز لیزر در قیطریه قبل از شروع جلسات حتما جلسه مشاوره ای را با حضور پزشک متخصص پوست و مو برگزار می‌کند.

مواردی همچون زنان باردار، مادران شیرده، کسانی که دارای تبخال، کلوئید، عفونت‌های چرکی مکرر، سابقه مصرف راکوتان و … لازم است حتما با پزشک مشورت نمایند.

ساعت کاری مرکز لیزر در قیطریه

ساعت کاری مرکز لیزر

بهترین مرکز لیزر در قیطریه ساعات کاری خود را به گونه ای تنظیم می کنید که اقشار مختلف بتوانند با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه کنند.

استفاده از وسایل یکبار مصرف

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر قیطریه باید استفاده از وسایل یکبار مصرف و تعویض آن در حضور مراجع کننده باشد تا اطمینان خاطر بیشتری ایجاد کند.

محیط تمیز و استریل

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز لیزر در قیطریه داشتن محیط تمیز و استریل است. در صورت عدم استریل بودن محیط، امکان ایجاد حساسیت برای پوست شما وجود دارد.

فواید لیزر مو در بهترین کلینیک لیزر قیطریه

از بین‌ بردن موهای زائد با لیزر فواید بسیار زیادی در برابر روش های مشابه دارد و قصد داریم به مهم‌ترین آنها بپردازیم.

اثربخشی دائمی آن

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت لیزر نسبت به سایر روش‌ها اثر بخشی دائم آن است اما باید به خاطر داشته باشید که طول دوره‌ایی که توسط متخصص شما تعین می‌شود، باید به طور کامل انجام شود، در غیر اینصورت دوباره شاهد بازگشت موهای زائد خواهید بود.

درد کم و گاهی اوقات بدون درد!

درد ناشی از لیزر موهای ‌زائد بسیارکم است و شما در زمان انجام آن به دلیل استفاده متخصص از ژل‌های سرد دردی را احساس نخواهید کرد، البته لازم است به این نکته اشاره کنیم میزان درد لیزر در نواحی مختلف بدن متفاوت می‌باشد. برای مثال لیزر پشت لب درد کمتری نسبت به لیزر زیرچانه دارد.

مشاهده سریع نتیجه

اثر بخشی سریع لیزر یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مردم است و پس از اولین جلسه هم نتایج آن برای شما قابل مشاهده خواهد بود. اما به این معنی نمی‌باشد که پس از جلسه اول دیگر خبری از موهای زائد نخواهد بود.

عوارض لیزر در کلینیک های نامعتبر قیطریه

همانگونه که لیزر نسبت به سایر روش ها فواید بی‌شماری دارد اما عوارض جانبی هم دارد که قصد داریم به آن‌ها اشاره کنیم:

عوارض لیزر موهای زائد
عوارض لیزر در کلینیک های نامعتبر قیطریه

قرمزی پوست

به دلیل آسیب دیدن فولیکول های مو توسط لیزر احتمال قرمزی پوست شما وجود دارد اما به خاطر داشته باشید که این مورد زودگذر است اما در صورتی که متخصص شما تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد ممکن است مدتی با قرمزی پوست خود مواجه باشید.

جوش زدن پوست 

اصلی‌ترین دلیل جوش زدن پوست بعد از لیزر عدم رعایت نکات گفته شده توسط پزشک متخصص به شما است در صورت دوش گرفتن با آب جوش بعد از لیزر احتمال جوش زدن پوست شما افزایش خواهد یافت.

زخم اسکار

زخم اسکار از عوارض لیزر موهای زائد محسوب نمی‌شود و تنها در صورت کم‌تجربه بودن پزشک و یا غیر استاندارد بودن دستگاه رخ می‌دهد.

بیشتر بدانید: عوارض لیزر موهای زائد 

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به طور خلاصه به مواردی که یک مرکز لیزر خوب را به سایز مراکز برتری می‌هد بپردازیم و نکاتی را برای انتخاب بهترین مرکز لیزر در قیطریه بیان کنیم.

سوالات متداول 

چند جلسه برای رفع موهای زائد با دستگاه لیزر موهای زائد لازم است؟

تعداد جلسات لیزر بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله دستگاه، نوع پوست و مو و… اما معمولا از ۴ جلسه به بالا است.

آیا اپراتور لیزر باید پزشک باشد یا مدرک خاصی داشته باشد؟

بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد این است که توسط پزشک انجام شود اما اپراتورهای لیزر لزوما نباید پزشک باشند کافی ست آموزش‌های لازم را در این زمینه دریافت کرده باشند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *