بهترین دکتر بوتاکس در تهران

بهترین کلینیک بوتاکس در تهران دارای ویژگی هایی است، با بررسی این ویژگی ها می توانید مرکز زیبایی یا دکتر خوب برای بوتاکس را انتخاب کنید. بوتاکس صورت و نواحی دیگر بدن شامل بوتاکس ابرو، بوتاکس چشم  گربه ای، بوتاکس پیشانی می شود.

بهترین کلینیک برای تزریق بوتاکس کجاست ؟

اگر به دنبال بهترین کلینیک برای تزریق بوتاکس هستید، ما بهترین دکتر بوتاکس در ایران را در بهترین مراکز زیبایی معرفی می کنیم. با مشاهده لیست ۱۰ تا از بهترین مرکز لیزر می توانید بالاترین اطلاعات را در این زمینه دریافت کنید. زیباشیم به عنوان بزرگ ترین مرجع معرفی بهترین مراکز بوتاکس در ایران تمام تلاش خود را می کند تا بهترین ها را به شما ارائه دهد. علاوه بر این، می توانید نزدیک ترین کلینیک زیبایی را به محل زندگی خود پیدا کنید، بهترین مرکز بوتاکس در غرب تهران مانند بهترین مرکز بوتاکس در ونک ، بهترین مرکز بوتاکس در شمال و شرق تهران مانند بهترین مرکز بوتاکس در پاسداران را از سایت معتبر زیباشیم بخواهید.

ویژگی های بهترین کلینیک بوتاکس در تهران

مرکز بوتاکس خوب در تهران پزشک های ماهر و با تجربه دارد. بنابراین، اولین ویژگی که باید به آن توجه کرد، مدرک تحصیلی دکتر بوتاکس است که باید معتبر باشد. تجربه کافی در تزریق بوتاکس از دیگر مشخصه هایی است که با بررسی میزان کیفیت نتیجه کار می توانید اطلاعات کافی را در این مورد بدست آورید. مرجع معرفی بهترین کلینیک بوتاکس زیباشیم تمام اطلاعات مهم درباره تاثیر گذارترین ویژگی های در انتخاب بهترین مرکز بوتاکس را جمع آوری کرده است که در زیر به آن می پردازیم.

تجربه و مهارت در تزریق بوتاکس مدرک تحصیلی پزشک کلینیک مجهز و محیط آرام
تعامل و ارتباط با مراجعین بهترین برندهای بوتاکس مراقبت های بعد از بوتاکس

بهترین مرکز بوتاکس در تهران

 • تجربه و مهارت در تزریق بوتاکس

علاوه بر مدرک تحصیلی، میزان تجربه و مهارت پزشک نقش مهمی در کیفیت نتیجه کار دارد. اگر به دنبال دکتر بوتاکس خوب در تهران هستید، با کسب اطلاع در مورد نتیجه کار پزشک به سطح تجربه او در بوتاکس صورت پی می برید.

 • مدرک تحصیلی بهترین پزشک بوتاکس تهران

متخصص بوتاکس صورت و نواحی مختلف آن باید دارای مدرک تحصیلی جراحی پلاستیک و جراحی بوست باشد. امروز دریافت استعلام مدرک پزشکی کار راحتی است.

 • کلینیک مجهز و محیط آرام

برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی بوتاکس تهران می توانید از ویژگی های مرکز مورد نظر و همچنین تجهیزات و موادی که استفاده می شود، اقدام کنید. در بهترین کلینیک بوتاکس در تهران محیط آرام و تمیز را تجربه می کنید، علاوه بر اینکه تمام وسایل و تجهیزات باید استریل و عاری از هر گونه میکروب باشند تا از مشکلات بعد جلوگیری شود، محیط آرام تاثیر بسزایی در ادامه روند مراجعین دارد.

 • تعامل و ارتباط با مراجعین

مراقبت بعد از بوتاکس از جمله مراحلی است که باید با دقت و حساسیت بالایی طی شود. در بهترین کلینیک بوتاکس در تهران شاهد تعامل بالای کادر پزشکی خواهید بود. به طور قطع بهترین مرکز بوتاکس در تهران در مسیر ارائه انواع خدمات بوتاکس با تعامل بالا حرکت می کنند.

 • بهترین برندهای بوتاکس

از دکتر بوتاکس خود بخواهید، سازگارترین و بهترین برندهای بوتاکس را به شما معرفی کنند. برخی از عارضه ها مانند التهاب و قرمزی پوست به کیفیت مواد بستگی دارد.

بهترین کلینیک بوتاکس در تهران

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس یک ماده سمی با نام بوتولینوم است که با دزهای کنترل شده تزریق می شود. با تزریق بوتاکس (بوتولینوم) با دوز کم در زیر پوست، عضلات ناحیه مورد نظر فلج شده که باعث حذف شدن چین و چروک خواهد شد. بوتاکس پیشانی به دلیل سف بودن، انجام بوتاکس مشخص نخواهد شد اما این امر در مورد تعدادی صدق نمی کند. به تزریق یکی از انواع بوتاکس را به بوتاکس دیسپورت می شناسند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در این بخوانید.

رفع عوارض بوتاکس

از جمله مواردی که مانع انجام عمل بوتاکس می شود، عوارض بوتاکس است. تصورات اشتباهی در مورد عوارض تزریق بوتولینوم وجود دارد که مهمترین آن ها را در ادامه نام می بریم:

عوارض عمومی

 1. تورم و التهاب: علت التهاب و تورم در ناحیه تزریق بوتاکس ، مواد بوتاکس با کیفیت میزان تورم و التهاب کمتری خواهد داشت.
 2. کبودی و درد: به هر حال تزریق در هر ناحیه ای از بدن درد دارد و البته که کاهش درد به تبهر دکتر بستگی دارد. بنابراین سعی کنید بهترین کلینیک بوتاکس در تهران را انتخاب کنید تا میزان عوارض را کاهش دهید.
 3. سردرد و تهوع: این عارضه در کمتر کسی وجود دارد که در صورت تجربه این عارضه حتما با پزشک مورد نظر در تماس باشید.
 4. عفونت: احتمال عفونت در ناحیه تزریق بعید است اما اگر این عارضه را مشاهده کردید، جدی بگیرید و تا بهبود کامل تحت نظر پزشک باشید.

خدمات بهترین کلینیک بوتاکس در تهران

مراکزی که در لیست بهترین مرکز بوتاکس در تهران قرار دارند، خدمات گسترده ای را ارائه می دهند. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • تزریق بوتاکس و فیلر
 • مزوتراپی
 • بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین
 • لیفت با نخ
 • کانتورینگ

سوالات متداول

مراقبت های بعد از بوتاکس چیست؟

تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق به پوست صورت خود فشار وارد نکنید، صورت خود را بشورید و بعد از ۶ ساعت می توانید از ضد آفتاب و سرم های پوستی استفاده کنید.

بهترین سن بوتاکس چیست؟

بوتاکس برای افرادی تا سن ۱۸ سال ممنوع است اما در دهه ۲۰ و ۳۰ بهترین سن بوتاکس به تایید متخصصان پوست و زیبایی است. در این سن می توانید از تبدیل شدن خطوط ریز به چروک های کامل جلوگیری کنید که به آن روش پیشگیرانه بوتاکس گفته می شود.