بهترین مراکز لیزر تهران

بهترین مرکز لیزر در جنت آباد

یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از شهروندان و بیشتر بانوان، از بین بردن موهای زائد روی بدنشان است. در بهترین مرکز لیزر در جنت آباد متدها و روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد. در گذشته مرسوم‌ترین روشی که امروزه کاربردهای زیادی دارد، اپیلاسیون بود که با درد فراوان نیز همراه است. مردم تمایل به استفاده از روش‌های کم درد یا بدون درد را دارند. به عنوان جایگزین اپیلاسیون، از لیزر موهای زائد که به وسیله دستگاه‌های بروز در بهترین مرکز لیزر در جنت آباد استفاده می‌شود، ما توصیه می‌کنیم.

بهترین مرکز لیزر در جنت آباد دارای اعتبار زیادی میان مشتری‌های بالفعل خود می‌باشد و افراد قبل و بعد از لیزر باید نکاتی را رعایت نمایند که در ادامه این متن از سایت زیباشیم برای آگاهی بیشتر به آن‌ها اشاره می‌نماییم.

مناطق پرطرفدار برای لیزر موهای زائد

توصیه‌های قبل از عمل لیزر موهای زائد

در بهترین مرکز لیزر در جنت آباد توصیه می‌شود که قبل از عمل لیزر تا یک ماه قبل هیچ گونه برنزه نمودن در پوست به وسیله آفتاب یا سولار صورت نگیرد و با پزشک خود قبل از این کار مشورت کنید. همچنین نباید از هیچ داروی مراقبت پوستی استفاده کنید. توصیه شده قبل از شروع لیزر کردن موهای زائد خود پنج روز قبل حتما از مصرف آنتی بیوتیک خودداری نمایید. داروهایی که مصرف آن همزمان با قرار گرفتن فرد با اشعه لیزر واکنشی در بدن شکل می‌دهند را نباید مصرف کرد و همچنین توصیه پزشکان برای مصرف کنندگان این داروها این است که از سایر روش‌های رفع موهای زائد استفاده نمایند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مراکز لیزر تهران

مراقبت‌های قبل از لیزر موهای زائد

با توجه به توصیه‌هایی که بهترین مرکز لیزر در جنت آباد شنیده‌ایم، قبل از لیزر موهای زائد، باید محلی که قرار است آن را به وسیله لیزر پاکسازی نمایید را با تیغ ژیلت موهایش از ساقه کوتاه شود تا اثر بخشی بیشتری عمل لیزر داشته باشد. این کار موجب این می‌شود که سوختگی در محل لیزر نیز کاهش یابد. برای عمل لیزر پیشنهاد می‌شود که قسمت‌هایی از پوست که دارای موهای ضخیم است را لیزر کنید.

مزیت‌های استفاده از دستگاه‌های بروز

با توجه به اینکه بهترین مرکز لیزر در جنت آباد از بهترین و بروزترین و حتی معتبرترین برندها در لیزر پوست برای مشتری‌های خود استفاده می‌کند یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن نبود هیچ گونه عوارض پس از انجام لیزر در بدن فرد می‌باشد. همچنین با توجه به این مزیت، فرد درد خیلی کمی را پس از لیزر احساس می‌کند.

مناطق پرطرفدار برای لیزر موهای زائد

بیشترین مراجعاتی که در بهترین مرکز لیزر در جنت آباد می‌شود، برای خانم‌‌ها مناطق زیر بغل و ساق پاها و مناطق بیکینی و بیشتر در آقایان مناطق خط ریش، قفسه سینه و حتی کمر را برای لیزر صورت می‌پذیرد. دردی که این روش به فرد تحمیل می‌کند، به دلیل بروز بودن تجهیزات بسیار ناچیز و کم می‌باشد و در طول طی مراحل و جلسات لیزر با عدم رشد فولیکول مو، درد ایجاد شده از لیزر هم به مراتب کم و کمتر می‌شود. استفاده از کرم بی حسی برای مواردی نیز قبل از انجام عمل لیزر استفاده می‌شود.

مناطق پرطرفدار برای لیزر موهای زائد

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد

شما بعد از لیزر موهای زائد احتمالا در بدنتان احساس درد سوختگی را دارید و باید رفتارتان مثل حالت سوختگی باشد. نباید پس از لیزر حمام نمایید و از دوش آب گرم گرفتن پرهیز کنید. برای جلوگیری از ایجاد التهابات پوستی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

سخن پایانی

با توجه به همه توصیه‌هایی که در بالا ذکر شد ما به شما بهترین مرکز لیزر را در جنت آباد توصیه می‌کنیم. اگر می‌خواهید تجربه خوبی را در زمینه لیزر موهای زائد خود داشته باشید و احساس درد کمتری را در طول مدت دوره لیزر را حس نمایید با استفاده از بروزترین دستگاه‌ها و مجرب ترین متخصصان به این مرکز لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود مراجعه نمایید.

قبل از لیزر موهای زائد مصرف دارو مجاز می‌باشد؟

توصیه می‌شود با پزشک خود قبل از لیزر مشورت کنید زیرا بعضی از داروها را نمی‌توان مصرف نمود.

چه مزایایی استفاده از دستگاه‌های بروز در این روش دارد؟

با استفاده از این دستگاه‌ا فرد احساس درد کمتری بعد از لیزر موهای زائد دارد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا