لیست بهترین کلینیک چاقی در تهران ۱۴۰۲

همانطور که میدانید امروزه به دلیل سبک زندگی ناسالم، افزایش مصرف فست فود، تحرک کم و… چاقی به یکی از معضلات مهم بشر تبدیل شده است. برخی از افراد با رعایت رژیم غذایی سالم و مصرف غذاهای کم چرب یا انجام ورزش به نتیجه مورد نظر خود نمیرسند. در این مواقع باید از پزشکان متخصص در بهترین کلینیک چاقی تهران کمک گرفت.

انتخاب بهترین کلینیک چاقی در تهران برای تمامی افرادی که قصد دارند، جراحی چاقی انجام دهند، اهمیت بسیاری دارد. مراجعه به یک کلینیک معتبر که خدمات درمانی و زیبایی با کیفیت ارائه می دهد، موجب خواهد شد که به نتیجه دلخواه خود رسیده و با مشکلی مواجه نشوید. همچنین شاید تمام افراد به عمل جراحی برای لاغری نیاز نداشته باشند، در یک کلینیک خوب، پزشکان متخصص تشخیص خواهند داد که آیا شما کاندید خوبی برای جراحی هستید یا باید از سایر روش های درمانی چاقی برای شما استفاده شود.

در این مطلب قصد داریم در مورد ویژگی های بهترین مرکز درمان چاقی در تهران، اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. همچنین میتوانید با مطالعه این مقاله به لیستی از بهترین مراکز درمان چاقی در تهران دست پیدا کنید؛ با ما تا انتهای مقاله با زیباشیم همراه باشید.

ویژگی های بهترین کلینیک چاقی در تهران چیست؟

از آنجایی که شناسایی و مراجعه به بهترین کلینیک چاقی در تهران، در روند درمان و نتیجه آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود؛ لازم است که با ویژگی های بهترین مرکز درمان چاقی آشنا شوید. به ویژه در شهری مانند تهران که کلینیک های بسیاری در این عرصه فعالیت میکنند. با توجه به ویژگی هایی که در ادامه ذکر میشود، میتوانید بهترین کلینیک چاقی در تهران را شناسایی کرده و برای درمان به آنجا مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک چاقی در تهران چیست؟

برخورداری از محیط آرام و زیبا:

محیط بهترین کلینیک چاقی در تهران باید به شکلی طراحی شده باشد که مراجعه کننده با ورود به آنجا احساس خوبی پیدا کند. نوع طراحی داخلی، تمیز بودن، برخورد پرسنل و حتی نورپردازی محیط کلینیک میتواند به مراجعه کنندگان احساس آرامش القا کند. بیمار در چنین محیطی احساس راحتی و امنیت خواهد داشت.

برخورداری از بهترین متخصص ها و فوق تخصص ها:

یکی از ویژگی های مهم بهترین کلینیک چاقی در تهران، حضور بهترین متخصص ها و فوق تخصص ها در این مرکز درمانی است. به این مورد باید بسیار دقت داشته باشید، زیرا یک پزشک متبحر میتواند با استفاده از دانش تخصصی و مهارت خود بهترین متد درمانی چاقی را با توجه به شرایط فیزیکی و سلامتی شما و سایر عوامل، در نظر بگیرد. کادر درمان حرفه ای می تواند به خوبی بیمار را راهنمایی کنند.

از جمله پزشکانی که باید در بهترین کلینیک چاقی در تهران حضور داشته باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متخصص تغذیه:

پیش از اینکه برای جراحی چاقی اقدام کنید، بیمار باید به متخصص تغذیه که در کلینیک حضور دارد، مراجعه کند تا متخصص تغذیه با تعیین رژیم غذایی مناسب، آمادگی بیمار را از نظر بدنی برای انجام جراحی فراهم کند. در واقع حدود یک ماه پیش از عمل جراحی چاقی، متخصص تغذیه یک رژیم غذایی مناسب را برای مراجعه کننده توصیه خواهد کرد تا وزن بیمار برای عمل تثبیت شود.

متخصص جراحی چاقی:

یک متخصص با تحصیلات و مدرک تخصصی مرتبط، باید در کلینیک حضور داشته باشد. جراحی چاقی فقط باید توسط فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراح چاقی انجام شود. تنها پزشکی با تخصص ذکر شده توانایی انجام چنین عملی را دارد و چنانچه در کلینیک پزشکانی با سایر تخصص ها مشاهده کردید، از انجام این جراحی توسط آن ها به شدت خودداری کنید. بنابراین حضور فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته برای نظارت بر کار بهترین کلینیک چاقی در تهران لازم است.

متخصص بیهوشی:

از آنجایی که جراحی چاقی تحت بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی انجام میشود، حضور متخصص بیهوشی در بین تیم پزشکی ضروری خواهد بود. بهترین کلینیک چاقی در تهران به حضور متخصص بیهوشی به اندازه جراح نیاز دارد. از این رو بیمار باید برای انجام جراحی چاقی توسط متخصص بیهوشی ویزیت شود و بررسی های لازم قبل از بیهوشی انجام گیرد تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

متخصص روانپزشکی:

پس از مراجعه به بهترین کلینیک چاقی در تهران، اگر برای شما جراحی چاقی در نظر گرفته شود؛ باید ابتدا توسط متخصص روانپزشکی تحت معاینه سلامت روان قرار بگیرید. به این ترتیب مشخص خواهد شد که آیا مراجعه کننده از نظر روحی و روانی با سلامت کامل، تصمیم به جراحی دارد و آیا برای جراحی چاقی آماده است یا خیر.

تیم پزشکی ورزشی:

از آنجایی که در کلینیک های درمان چاقی، پیش از جراحی و پس از آن توصیه های ورزشی مهمی به بیماران می شود، بیمار باید تحت نظارت تیم پزشکی ورزشی قرار بگیرد. همچنین در صورت استفاده از سایر روشهای لاغری به جز جراحی نیز، ممکن است توصیه های ورزشی خاصی نیاز باشد. به همین دلیل بهترین کلینیک چاقی در تهران باید از تیم پزشکی ورزشی برخوردار باشد.

سایر متخصصان:

علاوه بر حضور متخصصان و فوق تخصص هایی که پیشتر ذکر شد، بهترین کلینیک چاقی باید از حضور سایر پزشکان مانند فوق تخصص غدد، فوق تخصص گوارش، متخصص قلب و عروق و جراح پلاستیک زیبایی بهره ببرد. مورد معاینه کامل قرار گرفتن بیمار پیش از عمل جراحی چاقی بسیار ضروری است و به همین دلیل حضور پزشکانی با تخصص های ذکر شده در کلینیک مهم است.

در اولویت قرار دادن بیمار:

یکی از ویژگی های مهم بهترین کلینیک چاقی در تهران، این است که بیماران را به عنوان اولویت اصلی در نظر میگیرد. در این کلینیک پزشکان متخصص بیمار را از نظر شرایط پزشکی و سلامتی کاملا معاینه کرده و بهترین و مناسب ترین روش درمانی را برای او در نظر میگیرند. در اولویت قرار دادن بیمار موجب میشود تا تنها به خاطر بعد مادی، بیمار دچار عمل جراحی قرار نگیرد و برای هر فرد روش مناسب او انتخاب شود.

همچنین کلینیکی که بیمار را در اولویت قرار میدهد، در مکان مناسبی از شهر قرار دارد تا رفت و آمد به آنجا برای مراجعه کنندگان دشوار نباشد. برخورداری از جای پارک، محیطی آرام و زیبا و برخورد مناسب پرسنل در این کلینیک اهمیت بسیاری دارد.

بعلاوه بهترین کلینیک چاقی در تهران به تشکیل کمیسیون های پزشکی در زمان تصمیمات پیچیده دارد تا با نظر جمعی پزشکان، بهترین تصمیم برای فرد اتخاذ شود.

انجام انواع جراحی های لاغری:

یکی از ویژگیهای مهم بهترین کلینیک چاقی در تهران این است که جراحان در این کلینیک بتوانند با تسلط کافی بتوانند به انواع عمل های جراحی چاقی بپردازند. جراحی های درمان چاقی شامل بای پس معده، حلقه معده، اسلیو معده، پلیسه معده و… میباشد. در واقع  هنگامی که بیمار به این کلینیک مراجعه میکند، باید شرایط انجام انواع روش های درمان وجود داشته باشد تا با توجه به شرایط بیمار بهترین روش مورد استفاده قرار بگیرد.

برخورداری از تجهیزات پیشرفته: یکی از مشخصه های مهم یک کلینیک خوب، استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای درمان بیماران میباشد. استفاده از لوازم و تجهیزات پیشرفته و متدهای درمانی به روز دنیا، باعث تسریع در روند درمان شده و دستیابی به بهترین نتایج را برای بیمار ممکن میسازد.

معرفی بهترین مرکز درمان چاقی در تهران

 در ادامه به معرفی بهترین مراکز درمان چاقی در تهران می پردازیم.

کلینیک لاغری موگه

در این کلینیک درمان چاقی ضمن ارائه خدمات لاغری سایر نیازهای زیبایی مانند رفع مشکلات پوستی نیز برطرف خواهند شد. همچنین میتوانید از برنامه های غذایی ویژه و رژیم های خاص برای درمان چاقی بهره ببرید.

کلینیک لاغری موگه

کلینیک لاغری اکسیر

کلینیک درمان چاقی اکسیر که در لیست بهترین کلینیک های چاقی تهران قرار دارد، با برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات، انواع خدمات درمان چاقی را مطابق با استانداردهای روز جهان به مراجعه کنندگان ارائه میدهد.

کلینیک لاغری اکسیر

کلینیک تناسب اندام ساج

کلینیک تناسب اندام ساج از بهترین و بروزترین متدهای درمان چاقی برای مراجعه کنندگان استفاده میکند. در این کلینیک از دستگاههای به روز برای درمان چاقی استفاده میشود.

کلینیک تناسب اندام ساج

کلینیک لاغری و زیبایی لمینو

کلینیک لاغری لمینو یکی از بهترین مراکز درمانی چاقی در تهران محسوب میشود و انواع برنامه های غذایی و ورزشی و یا جراحی های چاقی در این کلینیک به بیماران ارائه داده میشود. این کلینیک از کادری مجرب و متخصصانی متبحر و باتجربه برخودار است.

کلینیک لاغری و زیبایی لمینو

کلینیک وندا

کلینیک وندا به عنوان بهترین کلینیک چاقی در تهران انواع خدمات کاهش و یا افزایش وزن را با قیمت های اقتصادی به مراجعه کنندگان ارائه میدهد. در کلینیک وندا میتوانید از طیف وسیعی از خدمات ورزشی برای لاغری همراه با رژیم های درمانی بهره ببرید.

کلینیک وندا

در کلینیک چاقی چه خدماتی ارائه می شود؟

در کلینیک های درمان چاقی افراد از لحاظ سلامت، تاریخچه افزایش وزن، موارد جسمی و ذهنی تاثیرگذار بر ایجاد و تداوم چاقی و… مورد بررسی قرار میگیرند و پس از آن، مشاوره و کارشناس یا متخصص روانپزشکی بیمار را از نظر سلامت روان مورد معاینه قرار می دهد. همچنین در صورت لزوم، فرد به سایر متخصصین تیم درمان چاقی شامل متخصص تغذیه، متخصص غدد، متخصص پزشکی ورزشی، متخصص گوارش و… ارجاع داده میشود تا بررسی های لازم بر روی او صورت بگیرد.

به طور کلی می توان گفت در بهترین کلینیک های چاقی مراحل زیر برای بیمار طی میشود:

 • قبل از جراحی برای کاهش وزن بیماران مورد مشاوره کامل قرار میگیرند. این مشاوره و معاینه دقیق افراد از نظر شرایط جسمانی برای تعیین بهترین روش کاهش وزن به صورت جراحی یا غیر جراحی انجام می شود.
 • ارائه رژیم های غذایی و ورزش های لازم برای کاهش یا تثبیت وزن توسط متخصصان حاضر در کلینیک
 • انجام انواع عمل های جراحی چاقی شامل اسلیو ، بای پس و… به روش لاپاراسکوپیک که میتواند جنبه زیبایی یا درمانی داشته باشد.
 • عمل برداشتن کیسه صفرا همزمان با روش لاپاراسکوپی برای درمان چاقی

در بهترین کلینیک های چاقی از چه دستگاه هایی استفاده میشود؟

متخصصانی که در بهترین کلینیک های چاقی حضور دارند برای از بین بردن چربی‌های انباشته شده از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه‌ها کمک می‌گیرند. دستگاه‌های موجود در کلینیک درمان چاقی شامل دستگاه لیپوساکشن، لیپوماتیک، کرایولیپولیز، اگزیمیا، ابدومینوپلاستی، کویتیشن، RF و… است که هر کدام از دستگاه ها با روش خاص خود، چربی‌های موجود در اندام های بدن را به شکل کم تهاجمی از بافت‌های گوناگون بدن جدا کرده و سلول های چربی تفکیک شده از طریق کلیه و یا کبد دفع میشوند.

هزینه های خدمات در کلینیک های چاقی چقدر است؟

هزینه های خدمات در کلینیک های چاقی چقدر است؟

هزینه خدمات و درمان در کلینیک های چاقی به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان به طور کلی رقم خاصی برای آن تعیین کرد. میزان این هزینه با توجه به عوامل زیر مشخص میشود:

 • مکان قرارگیری کلینیک: به عنوان مثال کلینیک‌های قرار گرفته در نواحی خوب شهر، نسبت به کلینیک‌های پایین شهر هزینه بیشتری از بیماران دریافت میکنند.
 • استفاده از نوع دستگاه‌های پیشرفته برای برطرف کردن چربی های موضعی
 • تعداد جلساتی که درمان به طول میانجامد. به عنوان مثال هرچه درمان طولانی تر شود، هزینه دریافتی بیشتر خواهد شد.
 • میزان تخصص و مهارت پزشکان حاضر در کلینیک
 • سابقه‌ی کاری درخشان متخصصان
 • میزان اعتبار و شهرت کلینیک چاقی که میتواند موجب افزایش هزینه ها شود.
 • آزمایش ها و درمانهای جانبی که برای بیمار انجام میشود.

جمع بندی بهترین کلینیک چاقی تهران

بسیاری از افراد خواهان اندامی زیبا و عاری از چربیهای اضافه هستند. امروزه کلینیکهای درمان چاقی بسیاری در سطح شهر وجود دارند که با استفاده از انواع متد درمانی به رفع چربی های موضعی می پردازد. در شهر شلوغی مانند تهران با مراکز درمانی فراوان، مهم است که بهترین کلینیک چاقی در تهران را شناخته و برای درمان به آنجا مراجعه کنید. مراجعه به یک کلینیک خوب شما را از ابتلا به عوارض بعدی در امان نگه می دارد و باعث میشود روند درمان خود را با موفقیت طی کنید. در این مقاله به ویژگیهای بهترین کلینیک چاقی پرداخته شد. با توجه به این ویژگی ها میتوانید یک کلینیک رفع چاقی باکیفیت را برای خود انتخاب نمایید.

بهترین کلینیک چاقی در تهران کدام است؟

بهترین کلینیک چاقی در تهران دارای محیطی آرام و پاکیزه است. این کلینیک باید از بهترین متخصصان چاقی و پرسنل آموزش دیده برخوردار باشد. همچنین از تجهیزات مدرن برای درمان بیماران کمک گرفته و بیمار را در اولویت قرار دهد.

آیا میتوان بدون جراحی لاغر شد؟

بله با مراجعه به یک کلینیک چاقی خوب، می توانید با توجه به نظر پزشک از انواع روش های لاغری غیر تهاجمی برخوردار شوید و در کنار یک رژیم غذایی خاص که برای شما تجویز میشود به همراه ورزش، چربی های بدن خود را رفع کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *