بهترین مرکز لیزر در رسالت

در دنیای زیبایی امروز که همه به دنبال پوستی صاف و شفاف هستند لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن به شمار می‌آید. به همین سبب بسیاری از آقایان و به ویژه بانوان به دنبال بهترین مرکز لیزر در تهران برای انجام لیزر موهای خود هستند.

در این مقاله از زیباشیم قصد داریم به معرفی بهترین مرکز لیزر در رسالت بپردازیم. پس اگر شما هم ساکن این منطقه یا اطراف آن هستید با ما همراه باشید.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم لیزر موهای زائد این روزها به یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای خلاصی از موهای زائد بدن تبدیل شده است. این تکنولوژی باعث شده است که دیگر نیازی به روش‌های پردرد و پر دردسری مانند اپیلاسیون، مومک و دستگاه‌های اپیلیدی نداشته باشیم.

ما در اینجا سعی داریم اطلاعات مهمی را در این زمینه یادآور شویم و به شما در انتخاب بهترین مرکز لیزر در رسالت کمک کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شرق تهران

عملکرد دستگاه های لیزر چگونه است

لیزری که از این دستگاه‌ها خارج می‌شود به گونه تنظیم شده است که هر چیز تیره رنگی را مورد هدف قرار می‌دهد. این اشعه با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره رنگ باعث از بین رفتن فولیکول یا ریشه مو نیز می‌شود.

بهترین کلینیک لیزر در رسالت

به طور کلی موی بدن انسان در دو فاز رشد و استراحت است. در هر زمان برخی از موهای بدن در فاز استراحت هستند که در آن زمان لیزر روی آن‌ها تاثیری نخواهد داشت؛ برای همین موضوع است که لیزر موهای زائد طی چند جلسه و با فواصل زمانی انجام می‌شود تا در نهایت تمامی موهای زائد از بین برود.

ویژگی های بهترین مرکز لیزر در رسالت

برای انتخاب بهترین مرکز لیزر در رسالت باید توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر شما چند ویژگی مهم را داشته باشد. زیرا بعضی از این ویژگی‌ها تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد لیزر شما خواهند داشت و برخی دیگر بر روی میزان رضایت شما از کلینیک.

مسیرهای ارتباطی آنلاین

بهترین مرکز لیزر در رسالت دارای مسیرهای ارتباطی آنلاین با کاربران خود هست تا از این طریق به آسانی اجازه دسترسی کاربران به اطلاعاتی همچون قیمت و هزینه خدمات، ساعات کاری و پکیج ‌ها و تخفیفات مرکز را بدهد. پاسخگویی سریع و ارتباط مداوم با مراجعه کنندگان و سنجیدن میزان رضایت مندی آن‌ها از ویژگی های بهترین مرکز لیزر در رسالت است.

دستگاه‌های پیشرفته

بهترین مرکز لیزر در تهران همیشه از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ‌هایی که در این زمینه تولید می‌شود استفاده می‌کند. چند نمونه از این دستگاه‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم:

دستگاه مدیواستار

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

این دستگاه یکی از بهداشتی‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار است. در مدیواستار به جای استفاده از الکل برای جلوگیری از انتقال آلودگی، از سلفون یکبار مصرف بر روی پوست استفاده می‌شود.

این دستگاه مناسب برای تیپ‌های پوستی مختلف از پوست روشن تا سبزه تیره می‌باشد. همچنین مدیواستار اولین دستگاهی است که می‌تواند بر روی موهای کرکی و روشن هم تاثیر گذار باشد و آن‌ها را از بین ببرد.

دستگاه آپوجی پلاس

این دستگاه نیز یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار است که توسط شرکت سایناشور آمریکا تولید شده است و از نظر درد هم قابل تحمل می‌باشد.

دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

این دستگاه روی پوست‌های تیره تا روشن استفاده می‌شود، از نظر بی درد بودن به دستگاه مدیواستار نمی‌رسد اما عملکرد قابل قبولی دارد.

از ویژگی‌های دیگر بهترین مرکز لیزر در رسالت محیط بهداشتی و پاکیزه، اپراتورهای مجرب، قیمت مناسب، وجود پزشک متخصص، برخورد خوب پرسنل و درصد بالای رضایت مراجعه کنندگان قبلی است.

جمع بندی

لیزر موهای زائد از جمله موارد زیبایی است که باید حتما در کلینیک‌ها و مراکز لیزر معتبر انجام شود زیرا ارتباط مستقیمی با زیبایی شما و پوستتان دارد. بنابراین در انتخاب بهترین مرکز لیزر در رسالت دقت و توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

سوالات متداول

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

این مورد بستگی به نوع لیزر و دستگاه آن دارد. برخی از دستگاه‌ها ممکن است نیاز به بی حسی موضعی داشته باشد.

آیا با استفاده از لیزر، موهای زائد به طور کامل از بین می‌رود؟

اگر جلسات درمانی خود را به طور کامل به پایان برسانید بیش از ۸۰ درصد موهای زائد بدن از بین خواهند رفت.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *