بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران

از آنجایی که دندان های مرتب و زیبا در زیبایی ظاهری و افزایش اعتماد به نفس تاثیر زیادی دارد، بسیاری از افراد به دنبال روش های زیبایی مانند ارتودنسی برای اصلاح ناهنجاری ها و عدم تراز بودن فک و دندان ها هستند. در شهر بزرگی مانند تهران که متخصصان ارتودنسی فراوانی مشغول به کار هستند، شناخت بهترین متخصص ارتودنسی در تهران اهمیت بسیاری دارد و میتواند از دچار شدن به عوارض ناخواسته در اثر اشتباه پزشک یا پرسنل درمان، پیشگیری کند. 

از آنجایی که در شهر تهران مسیرها طولانی بوده و ممکن است ساعت ها در ترافیک بمانید؛ بهتر است متخصصان ارتودنسی منطقه خود را شناسایی کرده و برای درمان نزد آنها بروید. به عنوان مثال اگر ساکن شرق تهران هستید، باید بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران را شناخته و برای ارتودنسی دندان به او مراجعه کنید. به دلیل تعداد بیشمار پزشکانی که در زمینه ارتودنسی فعالیت می کنند؛ در این مقاله تعدادی از متخصصان حاذق در شرق تهران و بهترین متخصص ارتودنسی در پیروزی، تهرانپارس، نارمک را به شما معرفی می کنیم؛ تا انتهای مقاله با زیباشیم همراه باشید.

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران کدام است؟

معرفی بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران

از آنجایی که شناخت بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران کار دشواری است؛ مهم است که با ویژگی های یک متخصص ارتودنسی خوب آشنا باشید. بهترین متخصص ارتودنسی پزشکی است که از تعهد کاری و اخلاق حرفه ای برخوردار است. این پزشک از بهترین متدهای درمانی برای مراجعان خود استفاده میکند و همواره دانش خود را به روز نگه میدارد.

برخورداری از مدرک تخصصی معتبر یکی دیگر از ویژگی های بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران است. یک پزشک حاذق از پیشرفته ترین تجهیزات در مطب یا کلینیک ارتودنسی خود برای مراجعان استفاده میکند. در ادامه به معرفی ۵ متخصص ارتودنسی مجرب در شرق تهران که از ویژگی های وفق برخوردارند، می پردازیم:

دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و سپس موفق به گذراندن دوره تخصصی ارتودنسی در دانشگاه دندانپزشکی مشهد شد. این متخصص مجرب دارای رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی کشور است و اکنون پس از کسب سال ها تجربه در زمینه ارتودنسی آماده ارائه خدمات به ساکنان شرق تهران میباشد.

خدمات ارائه شده:

 • انواع ارتودنسی متحرک و ثابت
 • ارائه روشهایی نظیر ارتودنسی لینگوال و سرامیکی
 • انجام ارتودنسی کاموفلاژ
 • ارتودنسی مرئی و نامرئی

دکتر سعید قریشی

دکتر محمد جواد خسروپور

دکتر محمد جواد خسروپور عضو انجمن ارتودنتیست‌های کشور است و به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران فعالیت میکند. ایشان دارای بورد تخصصی ارتودانتیکس میباشد و با بیش از ۲۷ سال تجربه از بهترین متدهای درمانی برای رفع ناهنجاری های دندانی و فک و صورت بهره میگیرد. 

خدمات ارائه شده:

 • ویزیت و معاینه کامل فک و دندان ها
 • ارائه انواع روش های ارتودنسی
 • اصلاح ناهنجاری های فک و ریشه دندان

دکتر محمد جواد خسروپور

دکتر محمدرضا جهانبخشی

دکتر محمدرضا جهانبخشی از دیگر متخصصان مجرب در شرق تهران است که پس از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی، موفق به اخذ بورد تخصصی دندانپزشکی با گرایش ارتودنسی شده و اکنون با سالها تجربه و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات برای رفع مشکلات دندان و فک و صورت تلاش میکند.

خدمات ارائه شده:

 • ارائه انواع روش های ارتودنسی ثابت و نامرئی دندان ها
 • انجام ارتودنسی با براکت های سرامیکی و به رنگ دندان
 • برطرف کردن نامرتبی و کجی دندان ها

دکتر محمدرضا جهانبخشی

دکتر علیرضا خدیوی

دکتر علیرضا خدیوی که تحصیلات خود را در زمینه تخصصی ارتودنسی دندان در ایران و کانادا گذرانده است، اکنون به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی در تهرانپارس و شرق تهران فعالیت میکند. این متخصص مجرب با سال ها تجربه در زمینه انواع روش های ارتودنسی، آماده ارائه خدمات به ساکنان شرق تهران میباشد.

خدمات ارائه شده:

 • انواع روش های ارتودنسی ثابت و متحرک
 • اصلاح ناهنجاری های فکی و دندانی

دکتر علیرضا خدیوی

دکتر مهیار ماهوش محمدی

دکتر ماهوش محمدی دارای بورد تخصصی در زمینه ارتودنسی و ناهنجاری های فکی بوده و عضو هیات علمی دانشگاه و عضو انجمن ارتودنتیست های آمریکا میباشد. این پزشک مجرب همچنین چندین کتاب تخصصی در زمینه تخصصی خود تالیف نموده است و اکنون با سالها تجربه بهترین متدهای ارتودنسی را برای مراجعان خود به کار میگیرد.

خدمات ارائه شده:

 • ارائه خدمات ارتودنسی ثابت و متحرک
 • انجام ارتودنسی مرئی و نامرئی و سایر روش های ارتودنسی

دکتر مهیار ماهوش محمدی

لیست بهترین کلینیک تخصصی ارتودنسی در شرق تهران

هنگام مراجعه به کلینیک های تخصصی برای ارتودنسی دندان، باید دقت داشته باشید که کلینیک مورد نظر شما از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده کند و از محیطی بهداشتی و پاکیزه برای ارائه خدمات به مراجعان خود برخوردار باشد. این کلینیک باید از نظر موقعیت مکانی در محلی قرار گرفته باشد که رفت و آمد به آنجا دشوار نباشد و بتوان به راحتی به مرکز دسترسی داشته باشید تا درمان خود را کامل کنید.

برخورداری از متخصصان مجرب و پرسنل ماهر یکی دیگر از ویژگیهای کلینیکهای تخصصی ارتودنسی خوب است. در ادامه به معرفی بهترین کلینیکهای تخصصی ارتودنسی در شرق تهران میپردازیم.

کلینیکهای تخصصی ارتودنسی

آدرسشماره تماس
کلینیک دندانپزشکی دردشتنارمک، خیابان ثانی شرقی ، میدان شقایق ، بالای پلیس به علاوه ی ده ، دندانپزشکی دردشت پلاک یک‌واحد یک

۰۲۱۷۷۹۱۲۶۹۹

کلینیک تخصصی دکتر جهانبخشی

تهران، پیروزی – خیابان پیروزی روبروی خیابان چهارم نیرو هوایی جنب پمپ بنزین مقداد پلاک ۱۶۸ طبقه دوم واحد ۴۰۲۱۷۷۴۳۸۵۲۶
کلینیک دندانپزشکی ترنجتهران، فلکه دوم تهرانپارس، فرجام شرق، روبروی اداره برق، کلینیک دندانپزشکی ترنج​

۰۲۱۷۷۷۰۲۶۵۵

کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق

تهران، مدنی، طیرانی۰۲۱۷۷۵۵۵۲۲۰
کلینیک دندانپزشکی سبزاتوبان رسالت شرق، خیابان آیت شمالی، نبش زمرد شرقی

۰۲۱۷۷۸۰۸۰۴۵

هزینه ارتودنسی دندان در شرق تهران چقدر است؟

هزینه ارتودنسی دندان در شرق تهران به عوامل متعددی بستگی دارد و نمیتوان یک رقم مشخص برای آن بیان کرد. با توجه به اینکه مرکز ارتودنسی یا مطب متخصص ارتودنسی در کدام ناحیه قرار گرفته است، هزینه ارتودنسی میتواند متغیر باشد. همچنین عواملی مانند میزان تجربه و تخصص پزشک میتواند در تعیین هزینه تاثیرگذار باشند. استفاده از تجهیزات پیشرفته برای ارتودنسی دندان، میتواند هزینه را افزایش دهد.

بسته به اینکه در هنگام انجام ارتودنسی، نیاز به درمانهای تکمیلی پیدا کنید یا خیر، همچنین بسته به هزینه انجام آزمایشهای مختلف، میزان هزینه کلی متفاوت خواهد بود. در این میان، نوع روشی که برای ارتودنسی مورد استفاده قرار میگیرد و متریال استفاده شده نیز می تواند هزینه ها را تغییر دهد. بهترین راه برای اینکه از میزان هزینه ارتودنسی آگاهی پیدا کنید، تماس با کلینیک یا مطب متخصص ارتودنسی مورد نظر خود و پرس و جو از پرسنل آنها میباشد.

آیا ارتودنسی اقساطی در شرق تهران امکان پذیر است؟

با توجه به اینکه هزینه ارتودنسی نسبتا بالا میباشد و همه افراد از عهده پرداخت آن برنمی آید؛ برخی کلینیک ها امکان پرداخت اقساطی را برای مراجعان خود فراهم آورده اند. همانطور که ممکن است بدانید؛ ارتودنسی دندان شامل بیمه تامین اجتماعی نمیشود و به همین علت پرداخت هزینه آن برای برخی افراد دشوار است.

بعضی کلینیک ها نیز برای رقابت و ارائه خدمات بهتر به بیماران خود، تسهیلات خاصی را برای پرداخت هزینه در نظر میگیرند. روش پرداخت اقساطی در هر کلینیکی متفاوت است و بهترین راه برای آگاهی از میزان هزینه تماس با کلینیک یا مطب ارتودنسی مورد نظر و سوال پرسیدن از آنها میباشد.

جمع بندی

یکی از روش های دندانپزشکی پرطرفدار که میتواند دندان هایی بدون نقص و مرتب به شما ببخشد، ارتودنسی دندان است. از آنجایی که ارتودنسی دندان درمانی حساس است، باید برای این کار به بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. چنانچه ساکن شرق تهران هستید، باید بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران را بشناسید، تا برای داشتن لبخندی زیبا و بی نقص به او مراجعه کنید.

در این مقاله به معرفی بهترین متخصصان و کلینیکهای تخصصی ارتودنسی در ناحیه شرق تهران پرداختیم. با مراجعه به این متخصصان میتوانید درمان خود را با خیالی آسوده تکمیل کنید.

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران چه کسی است؟

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران باید از مدرک تخصصی در زمینه ارتودنسی و شناخت و درمان ناهنجاریهای فکی دندانی برخوردار باشد. همچنین میزان تجربه و سوابق درمان موفق این پزشک باید بالا باشد، تا در کمترین زمان ممکن بتواند با تشخیص درست، بهترین روش درمانی را اتخاذ کند. برخورداری از کلینیک یا مطب مجهز و پیشرفته و بهداشتی از دیگر ویژگیهای بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران است. همچنین این پزشک باید از اخلاق حرفهای و تعهد کاری برخوردار باشد.

چه روشهایی برای پرداخت هزینه ارتودنسی وجود دارد؟

میتوان هزینه ارتودنسی را به صورت یکجا و کامل پرداخت کرد و یا با توجه به شرایط پرداخت اقساطی کلینیک، با روشی که به شما پیشنهاد میشود، هزینه را به صورت اقساطی پرداخت نمود.

هزینه ارتودنسی چقدر است؟

هزینه ارتودنسی با توجه به اینکه از کدام روش ارتودنسی برای شما استفاده میشود، متفاوت خواهد بود. همچنین متریال مورد استفاده می تواند هزینه را تغییر دهد. از طرفی با توجه اینکه به درمانها مکمل نیاز دارید یا خیر و چه آزمایشاتی باید در طول درمان انجام دهید، هزینه تغییر میکند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *