لیست ۵ تایی بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

امروزه همه افراد از تاثیر دندان ها بر روی زیبایی ظاهری آگاه هستند و داشتن دندان هایی مرتب و زیبا، آرزوی هر فردی است. یکی از روش های درمانی دندانپزشکی که به رفع ناهنجاری های دندانی کمک میکند، ارتودنسی است. اگر شما نیز به فکر ارتودنسی دندان های خود هستید؛ باید برای پیداکردن بهترین متخصص ارتودنسی در تهران متبحر دقت لازم را داشته باشید. برای مثال اگر در غرب تهران زندگی میکنید؛ باید به بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران مراجعه کنید. شناخت بهترین دکتر ارتودنسی در غرب تهران، صادقیه، سعادت آباد، شهرک غرب در شهر شلوغ و بزرگی مانند تهران کمی دشوار است. 

برخی از افراد به غلط تصور میکنند که که متخصص ارتودنسی با دندانپزشک فرقی ندارد. در حالی که متخصص ارتودنسی یکی از رشته های تخصصی دندانپزشکی محسوب میشود و برای دستیابی به این تخصص پس از گذراندن دوره دندانپزشکی عمومی، باید ۳ آلی ۴ سال در دوره تخصصی ارتودنسی تحصیل کرد. همچنین برخی متخصصان ارتودنسی با گذراندن دوره فوق تخصص، تحصیلات و تخصص خود را در این زمینه افزایش میدهند.

برای پیدا کردن بهترین فوق تخصص ارتودنسی در غرب تهران، اولین راهکار مشورت با دوستان و آشنایان است. همچنین می توانید از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی با بهترین متخصصان آشنا شوید. در این مقاله از زیباشیم به معرفی بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران میپردازیم؛ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران

 بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

معرفی بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران

بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران باید از ویژگی هایی نظیر تجربه و مهارت بالا، مدرک تحصیلی معتبر، آشنایی با متد درمانی مدرن و به روز و اخلاق حرفهای برخوردار باشد. در ادامه به معرفی چند تن از بهترین متخصصان ارتودنسی در قسمت غرب تهران میپردازیم:

دکتر هادی درویش پور

دکتر هادی درویش پور دارای مدرک تخصصی در زمینه ارتودنسی دندان و ناهنجاری‌های فک و صورت است. این پزشک مجرب با بیش از ۲۰ سال سابقه در انواع روشهای ارتودنسی، برای ارائه بهتر خدمات به مراجعان در غرب تهران تلاش میکند. دکتر دوریش پور از جدیدترین متدهای درمان ارتودنسی برای دست یابی مراجعان به یک لبخند زیبا استفاده میکند.

خدمات ارئه شده:

 • ارتودنسی سنتی
 • ارتودنسی شفاف، ارتودنسی لینگوال
 • ارتودنسی متحرک
 • ارتودنسی جراحی

دکتر هادی درویش پور

دکتر احسان صانعی 

دکتر احسان صانعی فارغ التحصیل دوره دندانپزشکی عمومی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران با رتبه ممتاز است. این متخصص حاذق دوره تخصصی ارتودنسی را در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران گذرانده و اکنون به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران فعالیت میکند.

خدمات ارائه شده:

 • ارتودنسی کودکان
 • ارتودنسی بزرگسالان
 • ارائه انواع روشهای ارتودنسی شامل ارتودنسی ثابت
 • ارتودنسی متحرک

آدرس: غرب تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از مرزداران، نبش ولدخانی، پلاک ۹، واحد ۵

دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی دندان تحصیلات خود را در ایران و کانادا گذرانده و موفق به کسب رتبه های آموزشی بالا در زمان تحصیل خود در زمینه تخصص ارتودنسی دندان شده است. این متخصص مجرب با تعهد کاری بالا و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات درمانی ارتودنسی به ساکنان غرب تهران میباشد.

خدمات ارائه شده:

درمان و اصلاح ناهنجاری ها و بی نظمی های دندانی با انواع روش های ارتودنسی شامل ارتودنسی ثابت متحرک، شفاف و…

دکتر سعید قریشی

دکتر احسان مهریزی

دکتر احسان مهریزی بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری موفق در درمان ارتودنسی است. در مطب این متخصص مجرب تمامی مراحل درمان توسط خود پزشک صورت میگیرد و از آخرین متدهای درمان و بروزترین تجهیزات ارتودنسی برای درمان مراجعان استفاده می شود. دکتر مهریزی عضو هیأت علمی دانشگاه  و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران میباشد.

خدمات ارائه شده:

 • انجام رادیولوژی تخصصی دهان و فک و صورت
 • ارائه درمان های تخصصی دندانپزشکی
 • رفع ناهنجاری های فک و صورت

دکتر احسان مهریزی

دکتر فرهاد صدرالدینی

دکتر فرهاد صدرالدینی بورد تخصصی ارتودنسی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران کسب نموده اند. این پزشک متبحر عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و انجمن ارتودنتیست های آمریکا بوده و عضویت در فدراسیون بین المللی ارتودنتیست ها نیز از دیگر افتخارات ایشان است.

خدمات ارائه شده:

ارائه انواع روش های درمانی بهروز در زمینه ارتودنسی دندان و رفع ناهنجاری های فکی دندانی

دکتر فرهاد صدرالدینی

بهترین متخصص ارتودنسی خانم در غرب تهران

از بهترین متخصصان ارتودنسی خانم در غرب تهران میتوان به پزشکان زیر اشاره کرد:

دکتر عاطفه صفار شاهرودی 

دکتر صفار شاهرودی از بهترین متخصص های ارتودنسی و ناهنجاری های فکی در غرب تهران محسوب میشود. این پزشک متبحر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و با بهره گیری از متد درمانی روز و پیشرفته ترین تجهیزات لبخندی زیبا را به مراجعان هدیه میدهد. 

خدمات ارائه شده:

 • رفع انواع ناهنجاری های فکی و دندانی
 • ارائه انواع روش های ارتودنسی شامل ارتودنسی سنتی، شفاف، ثابت، متحرک و…

دکتر عاطفه صفار شاهرودی 

دکتر مریم احمد آخوندی

 دکتر مریم احمد آخوندی پس از گذراندن دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی، موفق به کسب بورد تخصصی ارتودنسی با رتبه بالا شد و  با سال ها سابقه درمان موفق اکنون بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران است.

خدمات ارائه شده:

 • انواع روش های ارتودنسی دندان
 • رفع ناهنجاری های فکی و دندانی
 • ترمیم و زیباسازی دندان ها

دکتر مریم احمد آخوندی

دکتر المیرا اسدی

دکتر المیرا اسدی از بهترین متخصصان ارتودنسی در غرب تهران دارای مدرک تخصصی ارتودنسی از مراکز علمی معتبر میباشد. این پزشک حاذق از بروزترین تجهیزات ارتودنسی در مطب خود برای درمان مراجعان بهره میگیرد.

خدمات ارائه شده:

 • انواع روش های ارتودنسی دندان شامل ارتودنسی ثابت و متحرک، ارتودنسی شفاف و…
 • رفع ناهنجاری های فکی و دندانی

دکتر المیرا اسدی

هزینه ارتودنسی در غرب تهران چقدر است؟

هزینه ارتودنسی دندان به مولفه های متعددی بستگی دارد و میتوان یک هزینه کلی را برای آن بیان کرد. هزینه ارتودنسی در غرب تهران بسته به اینکه از کدام روش ارتودنسی استفاده شود، متفاوت خواهد بود. همچنین تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، میتواند در میزان هزینه تاثیرگذار باشد. علاوه بر این، عواملی مانند میزان تخصص و تجربه دندانپزشک در دستمزد دریافتی موثر خواهد بود. شهرت دندانپزشک یا کلینیک دندانپزشکی، ناحیه قرارگیری مطب یا کلینیک ارتودنسی، تجهیزات مورد استفاده نیز در افزایش هزینه ارتودنسی بی تاثیر نیستند.

علاوه بر موارد فوق، درمان های جانبی و آزمایش های مختلف نیز باعث افزایش هزینه کلی میشوند. بهترین راه برای آگاهی دقیق از هزینه ارتودنسی در غرب تهران تماس یا مراجعه به مطب یا کلینیک متخصص ارتودنسی مورد نظر و پرس و جو از پرسنل آن است.

آیا ارتودنسی اقساطی در غرب تهران وجود دارد؟

با توجه به اینکه ارتودنسی جزو درمان های زیبایی دندانی محسوب میشود، بیمه تامین اجتماعی هزینه آن را تقبل نمیکند؛ از طرفی انجام ارتودنسی هزینه نسبتا بالایی دارد؛ امروزه بسیاری از کلینیک ها یا مطب های ارتودنسی تسهیلاتی را برای رفاه حال مراجعان در نظر گرفته اند. از جمله این تسهیلات، پرداخت اقساطی هزینه ارتودنسی در غرب تهران میباشد.

همچنین برخی از کلینیک ها ممکن است تخفیف هایی را نیز در نظر گرفته باشند. برای آگاهی از اینکه آیا مطب یا کلینیک مورد نظر شما امکان پرداخت اقساطی دارد یا خیر، با مطب یا کلینیک مورد نظر خود تماس گرفته و در این مورد از آنها سوال نمایید.

جمع بندی

یکی از روش های زیباسازی و رفع ناهنجاری ها و عدم تراز بودن فک و دندان ها، ارتودنسی است. در شهری مانند تهران که تعداد متخصصان ارتودنسی کم نیست، ممکن است پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران مشکل به نظر برسد. همانطور که در این مقاله ذکر شد، بهترین متخصص ارتودنسی باید از ویژگی هایی نظیر اخلاق حرفه ای، مدرک تخصصی یا فوق تخصصی معتبر، سابقه درخشان در درمان های موفق، تجربه بالا، مهارت بالا، دانش به روز، استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و صبر و حوصله فراوان برخوردار باشد تا بتوانید با خیالی آسوده روند درمان خود را به او بسپارید

. در این مقاله با بهترین متخصصان ارتودنسی غرب تهران آشنا شدید. توجه داشته باشید که هرگز برای پرداخت هزینه کمتر به هر پزشکی مراجعه نکنید. این کار میتواند عوارض ناخواسته جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد.

سوالات متداول

بهترین دکتر ارتودنسی در غرب تهران کیست؟

بهترین دکتر ارتودنسی پزشکی است که دارای بورد تخصصی از دانشگاه های معتبر بوده و از اخلاق حرفه ای برخوردار است. این متخصص همواره دانش خود را به روز نگه می دارد و از پیشرفته ترین تجهیزات درمانی برای انواع روشهای ارتودنسی بهره میگیرد.

آیا هزینه ارتودنسی در غرب تهران زیاد است؟

بله، هزینه ارتودنسی به عواملی مانند میزان تخصص و مهارت پزشک، شهرت او، تجهیزات مورد استفاده، درمانها و هزینه های جانبی، منطقه قرار گرفتن مطب یا کلینیک و… بستگی دارد و نسبتا زیاد است.

آیا میتوان در غرب تهران ارتودنسی قسطی انجام داد؟

بله، برخی از متخصصان ارتودنسی برای رفاه حال مراجعین، شرایط پرداخت اقساطی را برای آنها در نظر میگیرند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *