بهترین مرکز بوتاکس در ونک

بهترین مرکز بوتاکس در ونک دارای خدمات مدرن و بروز زیبایی است بسیاری از چین‌های پوستی مثل خط اخم، خطوط افقی پیشانی، در اثر انقباض عضلات صورت به وجود می‌ آیند. برای پیشگیری از ایجاد این چین‌ و چروک‌ها و برطرف کردن آنها می‌‌ توان از بوتاکس نزد بهترین دکتر بوتاکس در تهران استفاده کرد.

بوتاکس سم عصبی است که از نوعی باکتری تهیه و به بازار عرضه می‌شود. اگر مقدار کمی از این نوع سم به داخل عضلات خاصی از بدن تزریق شود، سبب فلج آن عضله خواهد شد، بدین ترتیب عضله دیگر توانایی منقبض شدن را ندارد و دیگر چین پوستی را نمی‌تواند ایجاد کند.

معرفی بهترین مرکز بوتاکس در ونک

۱۰ نکته مهم بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس در ونک

با گذشت زمان و افزایش سن، چین‌های فعال برای همیشه می‌ مانند و دائمی می شوند و در این صورت این چین ها دیگر ربطی به انقباض عضلات در هنگام نشان دادن احساسات و عواطف ندارند. در ادامه به برخی نکات مهم در این زمینه از زیبایی خواهیم پرداخت:

 1. بیشترین تاثیر تزریق بوتاکس در یک سوم بخش بالای صورت دیده می‌شود. به عبارت دیگر بوتاکس روی خطوط اخم، خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط افقی پیشانی بیشترین تاثیر دارد. البته از تزریق بوتاکس می توان برای برطرف کردن خط خنده و همچنین چین‌های دور لب استفاده می‌شود، اما به یاد داشته باشید که بهترین اثر در بالای صورت دیده می‌شود.
 2. تزریق بوتاکس در بیمارانی که چین‌های فعال دارند، بیشترین اثر خواهند گذاشت. در بیمارانی که چین های زیاد ثابت دارند، تأثیر تزریق آهسته‌تر خواهد شد و ممکن است نیاز به ۲ تا ۳ جلسه درمانی پیاپی برای دریافت بهترین نتیجه باشد.
 3. بهتر است از ۲ هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف آسپیرین، ویتامین E، سیر  که باعث ایجاد خون مردگی شوند، خودداری کنید.
 4. با تزریق بوتاکس نیز می توان تعریق بیش از حد نواحی مختلف مانند زیر بغل و کف دست را کاهش داد.
 5. بعد از تزریق بوتاکس نباید برای ۴ ساعت دراز بکشید، محل بوتاکس شده را دستکاری نکنید و از انجام فعالیت هایی که جریان خون صورت را افزایش می دهد از جمله ورزش و گرم کردن صورت خودداری کنید.
 6. ممکن است بعد از تزریق بوتاکس در قسمت‌های بالای صورت، دچار سردرد شدید شوید. این نوع سردرد چند روز پس از تزریق بدون درمان دارویی برطرف خواهد شد ولی نگران نباشید. در ضمن یادتان باشد که تزریق بوتاکس می تواند سبب برطرف شدن میگرن نیز شود.
 7.  هفته بعد از تزریق، مجدداً به پزشک مورد نظر مراجعه کنید. در صورت لزوم ترمیم با تزریق مقدار کمی بوتاکس صورت خواهد گرفت.
 8. معمولا برای تزریق بوتاکس نیاز به بی حسی موضعی نیست. در صورت لزوم می شود از کیسه یخ یا بی حس کننده موضعی در محل مورد نظر استفاده کرد.
 9. برای رسیدن و دیدن نتیجه بوتاکس عجله نکنید زیرا ۱ الی ۲ هفته بعد از تزریق اثر آن کامل خواهد شد.
 10. طول اثر بوتاکس با توجه به مقدار داروی تزریق شده، نوع بوتاکس، محل درمان و وضعیت بیمار بین ۳ تا ۶ ماه متغیر است. درمان بعدی زمانی باید انجام شود که عضلات محل تزریق انقباض شوند.

ویژگی بهترین مرکز بوتاکس در ونک

بهترین مرکز بوتاکس در ونک دارای چه ویژگی هایی است؟

مراکز معروف و شناخته شده در زمینه زیبایی دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • تمیز و پاکیزگی مرکز
 • دارای سابقه درخشان
 • کادر مجرب و با تجربه
 • دارای نمونه کار
 • دسترسی آسان
 • دارای انواع بوتاکس مثل بوتاکس دیسپورت، زئومین و…

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

به همان اندازه که برای تزریق بوتاکس باید در انتخاب بهترین مرکز بوتاکس در ونک دقت داشته باشید، باید در رعایت کردن مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس نیز دقت کنید، زیرا جدی گرفتن نکات مراقبتی بعد از تزریق بوتاکس، در میزان ماندگاری بوتاکس تاثیر بسیار زیادی دارد.

 1. در ۲۴ ساعت اولیه بعد از تزریق بوتاکس نباید از لوازم آرایشی استفاده کنید.
 2. در ۲۴ ساعت اولیه بعد از تزریق بوتاکس نباید از نوشیدنی های حاوی کافئین استفاده کنید.
 3. در روزهای اولیه بعد از تزریق بوتاکس نباید ورزش های سنگین انجام دهید.
 4. برای اینکه بتوان از زیاد شدن و پخش تورم و کبودی جلوگیری کرد، می توانید از کیسه آب یخ استفاده کنید.
 5. در چند ساعت اولیه بعد از تزریق بوتاکس نباید محل تزریق را لمس کنید.
 6. تا دو روز بعد از تزریق بوتاکس بهتر است استخر نروید، زیرا ممکن است دچار مشکلات عفونتی پوست شوید.

کلام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *