جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ۲۰۲۴

انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد یکی از پارامترهای مهم است که بر کیفیت و ماندگاری لیزر موهای زائد تاثیر مستقیم دارد. کسب اطلاع از دستگاه لیزر موهای زائد برای انتخاب بهترین مرکز لیزر مناسب است، چراکه تجهیزات به روز بر کیفیت مراکز لیزر موثر خواهد بود. به دلیل اهمیت بالای انتخاب دستگاه لیزر مو در این مقاله را به بررسی ویژگی انواع دستگاه‌ها پرداختیم.

بهترین دستگاه لیزر موی زائد

مقایسه دستگاه های لیزر موهای زائد

مقایسه دستگاه های لیزردایودالکساندرایتکندلاتیتانیوم
درصد ریز مو در هر جلسهخوبخوبعالیعالی
عدم برگشت پذیریعالیعالیعالیعالی
جوابدهی برای موهای کرکیخوبضعیفمتوسطعالی
قابلیت استفاده برای موهای تیرهعالیضعیفخوبعالی
میزان دردبسیار کمدردناکضعیفضعیف
احتمال سوختگی و عوارضنداردمتوسطضعیفضعیف
سرعت درمانزیادمتوسطخوبخوب
خنک کنندهدارددارددارددارد
مناسب برای پوست با رنگخیلی روشن – خیلی تیرهروشنروشن – تیرهخیلی روشن – خیلی تیره
طول موج لیزر۸۱۰۷۵۵۸۲۰۸۰۸

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی چیست؟

برای کسانی که برای انجام لیزر استرس دارند، جلسه اول لیزر یکی از سخت‌ترین جلسات است. همین چالش برای کمپانی‌های ارائه دهنده وسایل آرایشی، سبب شد تا دستگاه‌های لیزر خانگی را طراحی و تولید کنند. این وسیله با هدف کاهش هزینه بانوان و افزایش سهولت دسترسی، طراحی و تولید شد.

بسیاری از افراد برای لیزر قسمت‌های خاص بدن مانند لیزر واژن، وسواس دارند که به کمک مدل خانگی می‌توانند با آرامش خاطر، هر ناحیه‌ای از بدن خود را لیزر کنند. با وجود اینکه دستگاه لیزر مدل خانگی به کاهش هزینه کمک می‌کند اما توصیه پزشکان، مراجعه به کلینیک‌ها و استفاده از دستگاه لیزر تحت نظارت و مورد تایید پزشک است.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در تهران

قیمت دستگاه لیزر مو خانگی

با رقابت بالایی که بین شرکت‌های تولید لوازم آرایشی است، قیمت دستگاه لیزر مو خانگی با توجه به تکنولوژی و فناوری به کار رفته در دستگاه مورد نظر، برآورد می‌شود. حتی اگر قیمت دستگاه‌های لیزر مورد نظر شما از جنبه اقتصادی جایگزین مناسبی برای لیزر در کلینیک‌های معتبر بود، قطعا در طولانی مدت از کلینیک‌ها نتیجه بهتری دریافت خواهی کرد.

سازگاری پوست با دستگاه لیزر خانگی، از دیگر پارامترهای پرچالش است. در صورت عدم سازگاری، عملا این وسیله غیر قابل استفاده می‌شود.

دستگاه لیزر مو خانگی چیست؟

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

با اطلاعاتی که از کلینیک‌های معتبر لیزر دریافت کردیم، دستگاه لیزر موهای زائد با توجه به نیاز بانوان برای افزایش لطافت پوست و ماندگاری، با فناوری و تکنولوژی جدید، طراحی و تولید می‌شوند. بیشتر از اینکه روی دستگاه جدید لیزر تمرکز کنید، مناسب‌ترین آن‌ها را با توجه به حفظ سلامت پوست خود انتخاب کنید.

با بررسی بازخوردهای مراکز لیزر معتبر ‌می‌توانید در مورد کیفیت و قدرت دستگاه و تجهیزات مورد نیاز آن مرکز اطمینان لازم داشته باشید. لیست کاملی از بهترین مراکز لیزر تهران در سایت زیباشیم درج شده تا کاربران بتوانند به تمام اطلاعات تماس آن‌ها به راحتی دسترسی داشته باشید. تحقیقاتی که تیم تخصصی زیباشیم برای افزایش آگاهی شما انجام داده است، شامل جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد زیر می‌شود:

  1. دستگاه لیزر موی زائد الکساندرایت
  2. دستگاه لیزر مو کندلا
  3. دستگاه لیزر مو دایود
  4. دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت یا لیزر الکس یکی از انواع دستگاه‌های شناخته شده است که قابلیت موج ۷۵۵ نانومتر مادون قرمز را پشتیبانی می‌کند و در دستگاه لیزر با نور قرمز قرار دارد. برای لیزر تمام قسمت‌های بدن می‌توانید از این دستگاه لیزر استفاده کنید. عملکرد این دستگاه، به صورت حرارتی است که روی نواحی مختلف بدن مانند بیکینی، پا و حتی ناحیه حساس بدن مانند، پوست صورت قابل استفاده است.

دستگاه لیزر موهای زائد کندلا

یکی از دستگاه‌های پیشرفته برای لیزر موهای زائد بدن، دستگاه الکس کندلا است. طول موج این دستگاه مانند مدل الکس، ۷۵۵ نانومتر تعریف شده که اشعه آن توسط ملانین جذب می‌شود. ملانین، رنگدانه‌های مو است که هرچقدر بیشتر تخریب شود، رشد و کیفیت مو را کاهش می‌دهد. پیش از اینکه لیزر را شروع کنید، از پزشک بخواهید تا دستگاه را روی ناحیه‌های خاص بدن تست کند.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد دایود

دستگاه لیزر موهای زائد دایود مانند دیگر انواع دستگاه‌های لیزر روی ملانین مو اثر دارد. پس از اینکه ملانین مو به کمک حرارت ضعیف شد، رشد مو هم ضعیف خواهد. یکی از عواملی که این دستگاه را در میان دیگر انواع دستگاه‌های موهای زائد محبوب کرده، کم عارضه بودن آن است. هر ملیتی با توجه به آب و هوای کشور خود، کیفیت یا اصطلاحا جنس پوست و مو متفاوتی دارد، با توجه به تجربه، دستگاه لیزر موهای زائد دایود با پوست ایرانی‌ها سازگاری بیشتری دارد که همین امر باعث کاهش عوارض شده است.

دستگاه لیزر موهای زائد سوپرانو تیتانیوم

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم است. با وجود اینکه نسبت به باقی مدل‌ها جدیدتر است، اما قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. اثرگذاری و ماندگاری بالای این دستگاه، در کنار کاهش درد یکی از مهمترین مزایا به شمار می‌آید. با فناوری و تکنولوژی که در این دستگاه‌ها وجود دارد، امکان پشتیبانی از طول موج‌های الکساندرایت، دیود و Nd:Yad را ایجاد کرده است. بسیاری از مراکز لیزر مو با استفاده از آن توانستند رضایت تمام مشتریان خود را جلب کنند.

بهترین دستگاه لیزر مناسب پوست شما کدام است؟

با توجه به توضیحات مربوط به انواع دستگاه‌های لیزر و شیوه عملکرد آن، می توانید بهترین دستگاه لیزر مناسب پوست خود را انتخاب کنید. دستگاه لیزر مناسب با پوست، باید عارضه کمتر، ماندگاری بیشتر و کنترل در کاهش درد کمتری را داشته باشد. پیش از اینکه لیزر را شروع کنید، با تست آن روی ناحیه‌ای از پوست، از حفظ سلامت پوست مطمئن شوید.

با توجه به اینکه دستگاه تیتانیوم می‌تواند از طول موج الکس، دایود پشتیبانی کند و میزان بالای سازگاری کندلا با پوست ایرانی، پیشنهاد کارشناسان تیم زیباشیم این دو دستگاه است.

جمع بندی 

در این مقاله سعی کردیم به بررسی ویژگی‌های مهم دستگاه لیزر موهای زائد بپردازیم. انواع دستگاه‌های لیزر را نام ببریم و در مورد هر کدام اطلاعات کافی را ارائه دهیم. با توجه به اطلاعات ارائه شده، شما می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد

کدام دستگاه لیزر بهتر و جدیدتر است؟

دستگاه لیزر کندلا و تیتاتیوم از جمله بهترین مدل از جنبه سازگاری با پوست ایرانی ها و پشتیبانی از هر سه طول موج دستگاه دایود و الکساندرایت است.

کم عارضه ترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

کم عارضه ترین دستگاه کندلا است که به دلیل سازگاری بالا با پوست ایرانی ها عارضه کمتری دارند.

کدام دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد است؟

درمیان دستگاه هایی که معرفی شد، دستگاه دایود است که برای افراد با ظرفیت پایین تحمل درد مناسب است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *