بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه ۱۴۰۲ + لیست ۵ تایی

بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه لیست کاملی از بهترین پزشکان است که در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست فعالیت می کنند. برای اینکه با پیری و چین و چروک های صورت خداحافظی کنید، بوتاکس بهترین گزینه خواهد بود. پیش از اینکه تصمیم قطعی در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در تهران بگیرید، با ما در زیباشیم همراه باشید.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس اکسیر جوانی است که به صورت یک ماده سمی به عضلات زیر پوست تزریق می شود. باکتری کلستریدیوم سمی را تولید می کند که جوانی را دوباره به شما هدیه می دهد. در واقع با تزریق این ماده به زیر پوست، راه ارتباطی عضلات و عصب های صورت بسته می شود. با حس های مختلفی که سیگنال آن از مغز به عضلات ارسال می شود، عضلات تغییر حالت می دهند. تزریق بوتاکس از ارسال سیگنال های عصبی به عضلات زیر پوست جلوگیری می کند.

برای شما که به زیبایی و جوانی پوست اهمیت می دهید، تزریق بوتاکس سریع ترین و البته بی خطرترین روش است. همانطور که می دانید، چروک های روی صورت، ناشی از انقباض عضلات است. انتقال سیگنال های عصبی، باعث تغییر حالت عضله ها می شود. راحت ترین کار در کاهش چروک، از بین بردن عامل اصلی چین و چروک است. قطع ارتباط سیگنال های عصبی با عضله ها با مواد بوتاکس با کیفیت از برندهای معتبر، بهترین استراتژی در جوانسازی خواهد بود.

در سال ۱۹۸۰ میلادی توسط یک پزشک کانادایی، بزرگترین انقلاب در زیبایی و جوانسازی پوست کشف شد. ماده ای به نام بوتاکس که برای درمان برخی بیماری ها استفاده می شد، چین و چروک ها را از بین برده بود. عجیب ترین اتفاقی که این پزشک کانادایی با آن مواجه شد، اینکه چطور یک ماده سمی می تواند مانع از خطوط چین روی پوست صورت شود؟ تا به امروز، بهترین روش جوانسازی با بوتاکس شناخته شده است.

بوتاکس چیست؟

معرفی بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه (معرفی ۵ تا دکتر)

در این بخش به بررسی مشخصه ها و خدمات مراکز زیبایی و معرفی بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه می پردازیم:

کلینیک دلدار

این کلینیک زیبایی، ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی پوست و مو است که در زمینه تزریق بوتاکس و ژل، سابقه درخشانی دارد. از نظر فضای درمانی و خدمات جانبی که ارائه می دهد، کادر درمان و همچنین کیفیت و ماندگاری، بالاترین درجات را دارد. برای شما که به دنبال یک مکان بهداشتی با کادر درمان حرفه ای در صادقیه تهران هستید، دلدار بهترین گزینه خواهد بود.

کلینیک دلدار

کلینیک دکتر فائزه عامری

دکتر عامری در ارائه خدمات زیبایی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است. این پزشک توانسته است با تاسیس کلینیک، در عرضه خدمات با کیفیت پیش قدم باشد. از جمله بهترین دکتر بوتاکس در منطقه صادقه به شمار می آید و تمام مواد بوتاکس از برندهای معتبر جهانی تامین می شود. مهم ترین نکته در مورد خدمات دکتر عامری می توان به کیفیت مراحل زیبایی، ماندگاری و البته کادر درمان حرفه ای اشاره کرد.

کلینیک دکتر فائزه عامری

کلینیک دکتر رز

این کلینیک تمام خدمات زیبایی را با جدیدترین متد انجام می دهد. مدرن ترین امکانات، دستگاه ها و تجهیزات را در این کلینیک تجربه می کنید. شما می توانید به کمک مجرب ترین پزشکان برای تزریق بوتاکس در این کلینیک اقدام کنید.

کلینیک دکتر رز

دکتر حمیده آقایی

یکی از شناخته شده ترین پزشکان زیبایی و پوست و مو است که خدمات تزریق بوتاکس را ارائه می دهد. کادر درمان مجرب و همچنین متدهای درمانی این پزشک، مسیر جوانسازی پوست را هموار کرده است. مشاوره ها و همچنین راهکارهایی که برای رفع چروک های صورت ارائه می شود، به شما در مسیر زیبایی کمک می کند.

دکتر حمیده آقایی

کلینیک خورشید غرب

ارائه دهنده خدمات تزریق بوتاکس برای جوانسازی صورت و دست با جدیدترین روش های درمان است. شما می توانید از این طریق زیبایی را به چهره خود بازگردانید.

کلینیک خورشید غرب

فواید تزریق بوتاکس

همانطور که گفته شد، در گذشته از بوتاکس برای درمان استفاده می شد. بنابراین، این ماده جدا از رفع چین و چروک و جوانسازی پوست، خالی از فایده نیست. میگرن یکی از سردردهای مزمن است که مبتلایان را درگیر انواع قرص های اعصاب کرده است. شاید جالب باشد که بدانید، بوتاکس یک روش درمان برای از بین بردن مشکلات میگرن است.

شما می توانید به کمک این ماده، برای همیشه با میگرن خداحافظی کنید. در برخی جراحی ها، اختلالاتی ایجاد می شود که با بوتاکس به راحتی رفع می شود. اختلالات عصبی و حرکتی از جمله مشکلات جراحی است که به راحتی با بوتاکس برطرف می شود.

در زیر برخی از فواید تزریق بوتاکس را نام می بریم:

 • کاهش چین و چروک
 • تقویت پوست
 • کنترل تعریق
 • درمان میگرن
 • تصحیح اختلالات عصبی و حرکتی

ویژگی بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه

یکی از راه هایی که به شما در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه کمک می کند، بررسی ویژگی های او است. شما باید تمام مشخصات یک دکتر خوب بوتاکس را ارزیابی و هر مرکزی که ویژگی های برتری داشت را انتخاب کنید. شما لیاقت بهترین خدمات زیبایی و پوست را دارید.ویژگی بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه

از جمله ویژگی ها، خدمات درمانی و رفتار کادر درمان است. با توجه به کیفیت درمان و تجهیزاتی که در روش های زیبایی پوست استفاده می کنند، مرکز خوب زیبایی را انتخاب کنید.

به تجربه پزشک و نظرات مراجعین پیشین توجه کنید. این دسته بازخوردهایی که دریافت می کنید، قطعا اطلاعات و نکات مهمی را به شما منتقل می کنند.

در آخر به مکان و منطقه کلینیک زیبایی مورد نظر توجه کنید. با توجه به اینکه برای درمان، باید روتین مشخصی داشته باشید و بعد از هر بازه زمانی مشخصی، مراجعه کنید. بهترین است که نزدیکترین مرکز زیبایی را انتخاب کنید.

در زیر برخی از ویژگی های مهم که در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه کمک می کند را نام بردیم:

متخصص در زیبایی و تزریق بوتاکس داشته باشد.

محیط بهداشتی و خدمات و تجهیزات مدرن داشته باشد.
از مواد بوتاکس با کیفیت استفاده کند.

کادر درمان، مجرب، صبور و با حوصله باشد.

روش های درمانی جدید را انتخاب کند.

مدت ماندگاری و تاریخ مراجعه به زیباجو اعلام شود.
رفتار محترمانه ای داشته باشد.

به جزء خدمات بوتاکس، خدمات دیگر زیبایی پوست داشته باشد.

نزدیک ترین به محل مورد نظر شما باشد.

در شرایط اورژانسی، در دسترس باشد.

کاربردهای تزریق بوتاکس

 • از بوتاکس در رفع چین و چروک های صورت استفاده می شود.
 • بوتاکس در درمان برخی از بیماری ها مانند، سردردهای میگرنی، کمردرد، سندروم درد میوفاسیال، بیماری نورون و اسپاسم رایتر کمک می کند.
 • در صورتی که بوست شلی دارید، می توانید با تزریق بوتاکس پوست شل را سفت و شفاف کنید.
 • برای تغییر حالت به لب و بینی و ابرو هم از بوتاکس استفاده می کنند.
 • کاهش نمایش لثه دیگر کاربردهای بوتاکس به شما می آید.
 • برای کسانی که پلک هایشان به صورت غیر ارادی بسته می شود، از بوتاکس استفاده می شود.
 • دیگر کاربرد بوتاکس در بیماری واژینیسموس است.

آنچه در این مقاله از زیباشیم خواندیم:

در این مقاله به بررسی تمام جوانب انتخاب بهترین مرکز زیبایی و بهترین دکتر بوتاکس در صادقیه اشاره کردیم. شما می توانید از این طریق علاوه بر اینکه اطلاعات خود را افزایش میدهند، لیست کاملی از بهترین ها را در همین صفحه مشاهده کنید. برای درج کلینیک خود می توانید با ما تماس بگیرید.

بوتاکس در زمان شیردهی مضر است؟

باید در این مورد از پزشک خود مشورت بگیرید. در صورتی که پزشک انجام این کار را ندهد و شما گواهی از پزشک نداشته باشید، حتی تزریق برای مراکز زیبایی هم مقدور نخواهد بود.

عوارض وحشتناک بوتاکس چیست؟

سردرد، تغییر در احساسات، قرمزی و التهاب از جمله عوارض نادر در تزریق بوتاکس است. در صورتی که هر کدام از این عوارض را مشاهده کردید حتما با پزشک خود در تماس باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *