خدمات زیبایی

نکات مهم جهت انجام لیزر صورت

لیزر صورت یکی از محبوب ترین روش هایی است که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. از بین بردن موهای زائد صورت و بدن یکی از اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد است.

 روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد صورت وجود دارد مانند: وکس کردن، بند انداختن، ژیلت کشیدن و… اما بسیاری از افراد با روش لیزر کردن موهای صورت اقدام به حذف موهای صورت خود می کنند.

در ادامه با زیباشیم همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

آیا لیزر صورت موثر است؟

سوال موثر بودن لیزر را زمانی که مراجعین ما به سایت ما مراجعه می‌کنند از ما می‌پرسند که در جواب باید گفت بله. لیزر صورت موثر بوده و با انجام لیزر موهای صورت برای همیشه از شر موهای زائد صورت که  جلوی شادابی پوست شما را گرفته خلاص می‌شوید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مراکز لیزر تهران

مزایا لیزر صورت چیست؟

مزایای لیزر صورت

لیزر صورت یکی از روش های از بین بردن موهای صورت است. دغدغه از بین بردن موهای زائد از گذشته تا به امروز همواره برای تمامی افراد وجود داشته است.روش های زیادی برای حذف موهای صورت و بدن وجود دارد، اما امروزه لیزر بیشتر از روش های دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است و لیزر مزایا زیادی برای پوست صورت دارد.

این روش در مقایسه با روش های دیگر از درد و عوارض کمتری برخوردار است. از مزیت های دیگر لیزر میتوان به روشن تر شدن رنگ پوست صورت اشاره کرد.بسیاری از افراد موهای زیر پوستی دارند و دیگر روش های از بین بردن موهای صورت باعث تشدید موهای زیرپوستی می شود. اما لیزر باعث به وجود آمدن موهای زیر پوستی نمی شود و حتی تمامی آنها را نیز از بین می برد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شمال تهران

عوارض لیزر صورت

لیزر کردن صورت بر خلاف سایر روش های دیگر، عوارض چندانی ندارد و عوارض آن ساده هستند که آن هم به علت از بین رفتن پیاز مو به وجود می آیند و بعد از مدتی از بین می روند.

می توان از عوارض لیزر به قرمزی و التهاب پوست یا سوزش پوست اشاره کرد. همچنین در موارد بسیار نادری سوختگی، تاول، لک، عفونت و آکنه نیز دیده شده است.

اما به طور کلی این روش دارای کمترین و جزئی ترین عوارض است. به این نکته توجه داشته باشید که انجام درمان لیزر در کلینیک های معتبری که از دستگاه های پیشرفته و زیر نظر پزشک متخصص استفاده می کنند دارای کمترین عوارض برای پوست هستند، بنابراین در انتخاب کلینیک نهایت دقت را به عمل بیاورید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در غرب تهران

آیا موهای کرکی در لیزر از بین می رود؟

لیزر موهای صورت

شاید این موضوع را شنیده باشید که لیزر بر روی موهای کرکی تاثیری ندارد، لیزر صورت به عواملی چون جنس، رنگ پوست و ضخامت موها بستگی دارد همچنین نوع دستگاه لیزر تاثیر زیادی بر روی از بین بردن موهای زائد صورت دارد.

لیزر صورت جوش دار

 اگر تنها صورت دارای جوش باشد مشکلی نیست و می توان صورت را لیزر کرد. اما در برخی از موارد جوش ها با التهاب و قرمزی همراه هستند که در این شرایط در مرحله اول باید این التهاب و قرمزی برطرف شود و سپس لیزر صورت انجام شود، زیرا لیزر می تواند التهاب و قرمزی صورت را تشدید کند.

کلام آخر

لیزر صورت با از بین بردن موهای صورت دیده پوست را شفاف تر و جوان تر نشان می دهد و همچنین آسیب های پوستی را برطرف می کند، قابل استفاده می باشد. از بین بردن موهای صورت با استفاده از لیزر ایمن، مؤثر، و راحت است. همچنین، هزینه لیزر با توجه به روش های دیگر بسیار تاثیرگذار تر و ماندگارتر است.

سوالات متداول

آیا بعد از لیزر می توان پوست را شیو کرد؟

پس از لیزر، پوست شما ممکن است بسیار حساس شده باشد. این حساسیت در اکثر موارد شبیه به حساسیت پوست است. به‌همین خاطر از ایجاد خراش یا مالش ناحیه لیزر شده خودداری کنید.

هزینه لیزر صورت چقدر است؟

هزینه لیزر صورت با توجه به نوع دستگاه، کلینیک و قسمت‌های تحت درمان متفاوت است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا