لیزر موهای زائد آقایان (مردان)

لیزر موهای زائد آقایان یکی از موثرترین و محبوب‌ترین روش‌هایی است که در طی آن یک پرتو نور خاص از لایه پوست عبور می‌کند و فولیکول موهای زائد آقایان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

لیزر موهای زائد با تخریب فولیکول‌های مو، ساقه مو را ضعیف و تنبل می کند و باعث عدم ایجاد رشد مجدد مو می‌شود. برای آگاهی از مطالب بیشتر درباره زیبایی و خدمات زیبایی می‌توانید از سایت زیباشیم دیدن کنید.

کاربرد و مزایا لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان یکی از بهترین روش‌ها برای حذف موهای زائد است. لیزر موهای زائد فقط مخصوص بانوان نبوده و آقایان هم می‌توانند از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنند. در ادامه مطلب درباره کاربرد و مزایا موهای زائد آقایان صحبت خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در تهران

کم شدن موهای زیرپوستی

با استفاده از لیزر، آقایان می‌توانند مشکلات موهای زیر پوستی را برطرف و از ایجاد کیست مویی جلوگیری کنند. در برخی مواقع بعد از رشد مو و خارج شدن از روی سطح پوست، مو مجدد به سمت داخل ورود پیدا می‌کند که این عارضه مانند جوش بوده ولی مقداری دردناک تر است.

بهتر است در همان روزهای اول بعد از ایجاد این کیست‌های مویی برای انجام لیزر اقدام کنید. لیزر با تضعیف فولیکول‌های مو، رویش مجدد مو غیر ممکن میشود و این کار موجب کاهش ایجاد موهای زیر پوستی می‌شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شمال تهران

رعایت بهداشت

افرادی که دارای موهای زیاد در روی پوست خود هستند، دچار سوزش، خارش و عرق سوز شدن می‌شوند. در بسیاری از مواقع موهای بدن آقایان در نواحی مختلف به یک شکل و اندازه رشد نمی‌کند، که باعث می‌شود افراد متقاضی لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود باشند.

فرم دهی مو

با استفاده از لیزر می‌توان موهای اضافه روی گونه‌ها و گردن را از بین برد تا همیشه دارای ریش های آنکارد شده و ظاهری مرتب باشند.

 ماندگاری لیزر موهای زائد آقایان
لیزر موهای زائد آقایان (مردان)

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

اگر مجموعه دارای اپراتور غیرحرفه‌ای و نابلد باشد ممکن است موجب سوختگی پوست، التهاب، قرمزی، تورم و… شود. بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که اپراتورهای حرفه‌ای، زیر نظر پزشک کار می کنند. در این شرایط  می توانید سلامت بدن خود را تضمین کنید.

اگر پوست شما بسوزد یا دارای لک شود، علاوه بر اینکه باید از دارو برای از بین بردن آن استفاده کنید، زمان طولانی برای بهبود آن صرف خواهد شد. با توجه به این موارد می‌توان گفت که زمانی لیزر موهای زائد خطرناک خواهد بود که به مراکز غیر بهداشتی و افراد غیرحرفه‌ای مراجعه و برای حذف موهای زائد خود اقدام کنید.

از عوارض لیزر موهای زائد مردان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوسته پوسته شدن پوست
  • درد و سوزش پوست
  • قرمزی و التهاب پوست
  • آسیب چشم
  • ایجاد زخم
  • عفونت پوستی

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در غرب تهران

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

دستگاه‌های قدیمی به دلیل نداشتن سیستم‌های خنک کننده همراه با درد بوده ولی اکنون به دلیل وجود دستگاه‌های پیشرفته که برای لیزر موهای زائد ساخته شده، میزان درد در هنگام درمان بسیار کاهش یافته است. همچنین برای از بین بردن درد و سوزش می‌توانید از کرم‌های بی‌حسی استفاده کنید.

آیا لیزر موهای زائد مردان ضرر دارد؟

این باور اشتباهی است که لیزر برای آقایان ضرر دارد. در روند لیزر درمانی هرچقدر موی بدن ضخیم تر باشد، روند درمان کیفیت بیشتری دارد. شدیدترین عوارض لیزر موهای آقایان احتمال التهاب پوست و قرمزی پوست می شود. این در حالی است که این اتفاق در لیزر موهای زائد کل بدن اعم از آقایان و خانم ها میافتد. بنابراین جای نگرانی نیست که لیزر موهای زائد برای آقایان بیش از خانم ضرر دارد یا ندارد؟ با کمی پرس جو از کسانی که قبلا به بهترین مراکز لیزر در تهران مراجعه کردند، از سهولت روند درمان اطمینان کسب خواهید کرد.

کلینیک لیزر موهای زائد آقایان در تهران

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

هزینه لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی مردان با دیگر بخش های متفاوت است. حجم زیاد مو و ضخامت مو به دستگاه هایی با قدرت بیشتر نیاز دارد و هر چقدر قدرت دستگاه بیشتر باشد، باید از فناوری های به روز تری استفاده کند تا میزان درد را بکاهد. دستگاه های لیزر موهای زائد در مدل ها و برندهای متفاوتی طراحی و تولید شدند که این امر نشان از اهمیت در انتخاب مناسب ترین دستگاه، با پوست، رنگ پوست، ضخامت موی بدن و البته حجم رویش بدن دارد.

با توضیحاتی که داده شد، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان به نسبت دیگر بخش ها در مدت زمان بیشتر نتیجه می گیرد و هزینه بیشتری دارد.

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن آقایان

کلینیک لیزر موهای زائد آقایان ارائه دهنده انواع خدمات هستند که می توانید با مراجعه به بخش مربوط به معرفی لیست ۱۰ تایی مرکز لیزر در غرب، شرق ، شمال و جنوب تهران، از قیمت و همچنین تخفیف لیزر موهای زائد آقایان در تهران مطلع شوید. زیباشیم به عنوان مرجع معتبر در معرفی بهترین کلینیک های لیزر در تمام تهران این بستر را برای شما مراجعین فراهم کرده است تا نزدیک ترین مرکز لیزر به محل سکونت خود را و مناسب با سطح نیاز و قیمت مورد نظر شما افزایش دهد.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

معمولا هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان و خانم ها در سال جدید از ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومن با توجه به سختی انجام لیزر است. هزینه لیزر موهای زائد زائد آقایان در صورتی که مربوط به کل بدن باشد، حدود ۶۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان قیمت دارد که البته به تجهیزات مرکز لیزر مورد نظر شما و خدماتی که ارائه می دهد، بستگی دارد.

لیزر موهای زائد مردان

کلینیک لیزر موهای زائد آقایان در تهران

برای انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد آقایان در تهران بهترین گزینه، مراجعه به سایت های معرفی است که لیست های ۱۰ تایی ارائه می دهد. زیباشیم به عنوان یکی از مجموعه های معتبر در ارائه خدمات معرفی بهترین مرکز های لیزر در تهران توانسته است به مراجعین کمک کند تا با سرعت و اطمینان بیشتری مرکز لیزر مناسب خود را انتخاب کنند. در صورتی که برای دریافت قیمت و هزینه و تخفیف لیزر موهای زائد آقایان به اطلاعات دقیق تری نیاز دارید، می توانید از طریق اطلاعات تماس هر کدام از کلینیک ها استفاده کنید.

تعداد جلسات و ماندگاری لیزر موهای زائد آقایان

تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موهای زائد آقایان به مواردی مانند: نوع پوست، حجم مو و… بستگی دارد، معمولا فاصله بین جلسات ۴۵ روز الی ۲ ماه است و برای گرفتن نتیجه بهتر، بهتر است در زمان های مشخص شده برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید. با استفاده از لیزر نمی‌توان موهای زائد را برای همیشه از بین برد و بعد از مدتی مجددا رشد می‌کنند که نیاز به شارژ مجدد لیزر است.

تعداد جلسات لیزر موهای آقایان

اقدامات ضروری قبل از لیزر موهای زائد آقایان

برای انجام لیزر موهای زائد آقایان لازم است به چند نکته ضروری و مهم توجه داشته باشید.

✅موهای بدن خود را از ۲۴ ساعت قبل از انجام لیزر با ژیلت اصلاح کنید. ⭐تا یک ماه از قبل از اولین جلسه، از وکس یا موم استفاده نکنید.
✅پوست خود را تمیز کنید ⭐سعی کنید پوستتان بدون هیچ چربی و آلودگی باشد.
✅شرکت در جلسات به طور مداوم ⭐برای نتیجه گیری بهتر باید به طور منظم در جلسات شرکت کنید.
✅دوری از آفتاب مستقیم ⭐به هیچ عنوان در طول درمان از سولاریوم استفاده نکنید و در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

چکیده مقاله

لیزر موهای زائد آقایان یکی از بهترین و موثرترین روش برای حذف موهای زائد است که در حذف زیبایی و پاکیزگی افراد تاثیر بسزایی دارد که بسیاری از افراد به دنبال راهی امن و مطمئن برای از بین بردن موهای زائد خود هستند؛ این روش می ‌تواند بسیاری از مشکلات افراد را حل کند.

سوالات متداول

  • آیا می توان لیزر را بر روی تاتو انجام داد؟

خیر، متاسفانه نمی توان پوست دارای تاتو را لیزر کنیم زیرا اشعه های لیزر رنگ تاتو را پخش و باعث از بین رفتن آن می شود.

  • آیا لیزر موهای زائد آقایان می تواند به ناحیه تناسلی آسیب وارد کند؟

خیر اشعه لیزر بر روی لایه پوست تاثیر می گذارد و باعث آسیب نمی شود.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *