بهترین مراکز لیزر تهران

خدمات لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان یکی از موثرترین و محبوب‌ترین روش‌هایی است که در طی آن یک پرتو نور خاص از لایه پوست عبور می‌کند و فولیکول موهای زائد آقایان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

با تخریب فولیکول‌های مو، ساقه مو ضعیف و تنبل می‌شود و باعث عدم ایجاد رشد مجدد مو می‌شود. برای آگاهی از مطالب بیشتر درباره زیبایی و خدمات زیبایی می‌توانید از سایت زیباشیم دیدن کنید.

کاربرد و مزایا لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان یکی از بهترین روش‌ها برای حذف موهای زائد است. لیزر موهای زائد فقط مخصوص بانوان نبوده و آقایان هم می‌توانند از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنند. در ادامه مطلب درباره کاربرد و مزایا موهای زائد آقایان صحبت خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مراکز لیزر تهران

کم شدن موهای زیرپوستی

با استفاده از لیزر، آقایان می‌توانند مشکلات موهای زیر پوستی را برطرف و از ایجاد کیست مویی جلوگیری کنند. در برخی مواقع بعد از رشد مو و خارج شدن از روی سطح پوست، مو مجدد به سمت داخل ورود پیدا می‌کند که این عارضه مانند جوش بوده ولی مقداری دردناک تر است.

بهتر است در همان روزهای اول بعد از ایجاد این کیست‌های مویی برای انجام لیزر اقدام کنید. لیزر با تضعیف فولیکول‌های مو، رویش مجدد مو غیر ممکن میشود و این کار موجب کاهش ایجاد موهای زیر پوستی می‌شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شمال تهران

رعایت بهداشت

افرادی که دارای موهای زیاد در روی پوست خود هستند، دچار سوزش، خارش و عرق سوز شدن می‌شوند. در بسیاری از مواقع موهای بدن آقایان در نواحی مختلف به یک شکل و اندازه رشد نمی‌کند، که باعث می‌شود افراد متقاضی لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود باشند.

فرم دهی مو

با استفاده از لیزر می‌توان موهای اضافه روی گونه‌ها و گردن را از بین برد تا همیشه دارای ریش های آنکارد شده و ظاهری مرتب باشند.

 ماندگاری لیزر موهای زائد آقایان

خطر لیزر موهای زائد آقایان

اگر مجموعه دارای اپراتور غیرحرفه‌ای و نابلد باشد ممکن است موجب سوختگی پوست، التهاب، قرمزی، تورم و… شود. بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که اپراتورهای حرفه‌ای، زیر نظر پزشک کار می کنند. در این شرایط  می توانید سلامت بدن خود را تضمین کنید.

اگر پوست شما بسوزد یا دارای لک شود، علاوه بر اینکه باید از دارو برای از بین بردن آن استفاده کنید، زمان طولانی برای بهبود آن صرف خواهد شد. با توجه به این موارد می‌توان گفت که زمانی لیزر موهای زائد خطرناک خواهد بود که به مراکز غیر بهداشتی و افراد غیرحرفه‌ای مراجعه و برای حذف موهای زائد خود اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در غرب تهران

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

دستگاه‌های قدیمی به دلیل نداشتن سیستم‌های خنک کننده همراه با درد بوده ولی اکنون به دلیل وجود دستگاه‌های پیشرفته که برای لیزر موهای زائد ساخته شده، میزان درد در هنگام درمان بسیار کاهش یافته است. همچنین برای از بین بردن درد و سوزش می‌توانید از کرم‌های بی‌حسی استفاده کنید.

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان هم مانند دیگر روش های زیبایی دارای عوارض و مزایای بسیاری است. بعضی از این عوارض طبیعی بوده و بعد از مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت. از عوارض لیزر موهای زائد مردان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوسته پوسته شدن پوست
  • درد و سوزش پوست
  • قرمزی و التهاب پوست
  • آسیب چشم
  • ایجاد زخم
  • عفونت پوستی

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در شرق تهران

تعداد جلسات و ماندگاری لیزر موهای زائد آقایان

تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موهای زائد آقایان به مواردی مانند: نوع پوست، حجم مو و… بستگی دارد، معمولا فاصله بین جلسات ۴۵ روز الی ۲ ماه است و برای گرفتن نتیجه بهتر، بهتر است در زمان های مشخص شده برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید. با استفاده از لیزر نمی‌توان موهای زائد را برای همیشه از بین برد و بعد از مدتی مجددا رشد می‌کنند که نیاز به شارژ مجدد لیزر است.

تعداد جلسات لیزر موهای آقایان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

لیزر موهای زائد آقایان با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. در واقع هزینه لیزر موهای زائد آقایان به عوامل مختلفی چون کلینیک، نوع پوست، نوع دستگاه، قسمت تحت درمان و… بستگی دارد. این عوامل می‌توانند هزینه لیزر موهای زائد آقایان را کاهش یا افزایش دهد. البته هر کلینیک با توجه به تجهیزات مدرنی که دارد، دارای هزینه‌های متفاوت است.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در مرکز تهران

اقدامات ضروری قبل از لیزر موهای زائد آقایان

برای انجام لیزر موهای زائد آقایان لازم است به چند نکته ضروری و مهم توجه داشته باشید.

✅موهای بدن خود را از ۲۴ ساعت قبل از انجام لیزر با ژیلت اصلاح کنید. ⭐تا یک ماه از قبل از اولین جلسه، از وکس یا موم استفاده نکنید.
✅پوست خود را تمیز کنید ⭐سعی کنید پوستتان بدون هیچ چربی و آلودگی باشد.
✅شرکت در جلسات به طور مداوم ⭐برای نتیجه گیری بهتر باید به طور منظم در جلسات شرکت کنید.
✅دوری از آفتاب مستقیم ⭐به هیچ عنوان در طول درمان از سولاریوم استفاده نکنید و در معرض مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

سخن آخر

لیزر موهای زائد آقایان یکی از بهترین و موثرترین روش برای حذف موهای زائد است که در حذف زیبایی و پاکیزگی افراد تاثیر بسزایی دارد که بسیاری از افراد به دنبال راهی امن و مطمئن برای از بین بردن موهای زائد خود هستند؛ این روش می ‌تواند بسیاری از مشکلات افراد را حل کند.

سوالات متداول

آیا می توان لیزر را بر روی تاتو انجام داد؟

خیر، متاسفانه نمی توان پوست دارای تاتو را لیزر کنیم زیرا اشعه های لیزر رنگ تاتو را پخش و باعث از بین رفتن آن می شود.

آیا لیزر موهای زائد آقایان می تواند به ناحیه تناسلی آسیب وارد کند؟

خیر اشعه لیزر بر روی لایه پوست تاثیر می گذارد و باعث آسیب نمی شود.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا