بهترین جراح بینی استخوانی در تهران + لیست ۵ تایی ۱۴۰۲

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را باید با توجه به ویژگی هایی که دارد، بررسی و ارزیابی کنید. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا لیستی از بهترین دکتر عمل بینی استخوانی که در تهران فعالیت دارند را داشته باشید. با توجه به اینکه در کدام منطقه هستند، چه خدماتی ارائه می دهند، شماره تلفن و آدرس هر کدام از بهترین جراح بینی در تهران در لیست می شود.

عمل بینی استخوانی چگونه است؟ 

برای انجام عمل بینی باید یک پروسه نسبتا طولانی را پشت سر بگذارید. در واقع عمل بینی استخوانی به عنوان اصلاح عملکرد تنفسی و همچنین ظاهر بینی انجام می شود. برای کسانی که دچار انحراف بینی هستند، انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران یک قدم مهم در شروع پروسه جراحی به شمار می آید. عمل بینی استخوانی که به جراحی رینوپلاستی هم شناخته می شود، شامل چند مرحله است.

 • مرحله اول: انتخاب بهترین جراحی برای بینی استخوانی
 • مرحله دوم: دریافت مشاوره های کامل درباره روند درمان و مدت زمان پروسه
 •  مرحله سوم: جمع آوری اطلاعات درباره اقدامات قبل و بعد از عمل
 • مرحله چهارم: انجام آزمایشات پیش از عمل جراحی و همچنین تصویربرداری
 • مرحله پنجم: تعیین وقت قبلی برای جراحی
 • مرحله ششم: پیگیری مداوم بعد از عمل و ارائه گزارش از روند بهبود بینی بعد از جراحی

به طور کلی عمل بینی شامل مراحل بالا می باشد و اگر بینی شما تنها به برخی ترمیم ها نیاز داشته باشد، با یک جراحی پلاستیک سبک و بی دردسر انجام می شود.

عمل بینی استخوانی چگونه است؟ 

مشخصات بینی استخوانی 

بینی های استخوانی شامل چند دسته می شوند. ممکن است، شما تمام مشکلات را داشته باشید و ممکن است تنها یکی از مشکلات را داشته باشید. در هر صورت به صلاح دید پزشک تصمیم نهایی برای شما گرفته می شود. برخی افراد مشکل پیشرفت استخوان به بیرون را دارند. در این شرایط بینی استخوانی اگر بیش از حد جلو یا به سمت بیرون رفته باشد، به عمل نیاز دارد تا استخوان ها به عقب یا به سمت داخل بینی کشیده شود.

شاید جالب باشد که بدانید، بینی هایی که سوراخ های بزرگی دارند، احتمالا از نظر تنفسی دچار مشکلات بسیاری می شوند. دیگر عوامل تاثیرگذار خمیدگی های بینی است. بینی هایی که خمیده باشند، به عنوان بینی های دارای انحراف شناخته می شوند، که احتمالا این دسته بینی ها هم مشکلات تنفسی دارند.

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران 

لیست زیر برای معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران تهیه شده است:

دکتر امیر دریانی

خدمات: جراحی انواع بینی استخوانی، جراحی ژل و بوتاکس، جراحی زیبایی سینه و شکم

دکتر امیر دریانی

دکتر علیرضا محبی

خدمات: جراحی انواع بینی، جراحی سانترال لب، تزریق چربی به صورت

دکتر علیرضا محبی

دکتر میرمحمد مجلسی

خدمات: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، طبیعی و گوشتی، عمل بینی طبیعی، عمل بینی گوشتی

دکتر میرمحمد مجلسی

دکتر کتایون انصاری

خدمات: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر کتایون انصاری

دکتر پارسا خاکزاد

خدمات: جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش

دکتر پارسا خاکزاد

روش جراحی بینی های استخوانی کدام است؟ 

جراحی بینی به عنوان عمل راینوپلاستیک شناخته می شود، با توجه به اینکه کدام یک از مشکلات زیر را شامل می شود، روش درمان هم متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال:

 • انحراف بینی یا Deviated Septum یکی از انواع مشکلات است؛ البته در میان بسیاری از مراجعین رایج است. کسانی که با این مشکلات روبرو هستند، از نظر تنفسی مشکلات خواهند داشت. نمی توان اینجا شرح داد که جراح دقیقا چه کاری را انجام می دهد؛ اما با توجه به معیارهای استاندارد تنفسی جراحان از این روش برای تنظیم بینی استفاده می کنند.
 • استخوان های بینی خمیده یا Crooked Nasal Bones از دیگر انواع مسائلی است که بسیاری بر اثر ضربه دچار این مشکل شدند. اگر به ظاهر بینی دقت می کنید و احساس می کنید، به سمت دیگری انحراف یا خمیدگی دارد، ممکن است به جراحی برای رفع این مشکل نیاز داشته باشید. در این روش جراحی هم برای اصلاح حالت بینی استفاده می شود.

مشکلات بینی بسیار گسترده است و در نهایت باید مشکل توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران تشخیص داده شود. شما تنها یک وظیفه دارید، که بتوانید یک جراح بینی استخوانی خوب در تهران را پیدا و پروسه درمان و زیبایی را شروع کنید.

اقدامات مهم قبل از عمل بینی استخوانی 

 • با پزشک مشورت کنید و تمام مراحل پیش از عمل بینی استخوانی در نظر داشته باشید. یکسری آزمایش ها پیش از جراحی نیاز دارید که باید انجام بدهید. در قدم بعدی باید از بینی تصویربرداری کنید. ممکن است به CT یا MRI نیاز داشته باشید که پزشک نتیجه نهایی را درباره بینی به شما اعلام کند.
 • ابتدا باید بدانید که از انجام عمل جراحی چه انتظاراتی دارید. تصمیم دارید عمل جراحی زیبایی انجام بدهید یا درمانی، پروسه این عمل کاملا از یکدیگر متفاوت هستند.
 • قبل از عمل جراحی باید آمادگی های روحی و جسمی لازم را داشته باشید. در صورتی که از مصرف برخی خوراکی ها و داروها منع شدید لطفا جدی بگیرید و توصیه پزشک را پشت گوش نیاندازید.

مراقبت های بعد از عمل بینی استخوانی 

مراقبت های بعد از عمل بینی استخوانی 

 • دوره نقاهت یکی از مهمترین بخش های عمل بینی است. در این مرحله شما می توانید، نتیجه جراحی را موفقیت آمیز کنید. اگر تمام موارد و نکاتی که پزشک به شما توصیه می کند، را رعایت کنید.
 • خوب استراحت کنید و هیچ وسیله ای را حمل نکنید. تا زمانی که به بهبود کامل نرسیدید، سعی کنید، هیچگونه فعالیت ورزشی را انجام ندهید.
 • مراقب بینی باشید و اجازه ندهید کسی به بینی شما دست بزند. حتی خودتان هم نسبت شرایط کنونی بینی کنجکاوی نداشته باشید.
 • در صورتی که از کمپرس یخ برای تسکین درد استفاده می کنید، باید چند دقیقه (۵ دقیقه) پیوسته از یخ استفاده کنید و چند دقیقه (۱۰ دقیقه) استراحت بدهید و این روند را ادامه دهید.
 • حتما رژیم غذایی که پزشک گفته را رعایت و تمام داروها را به طور کامل مصرف کنید.

هزینه عمل بینی استخوانی در ۱۴۰۲ 

هزینه عمل بینی استخوانی در ۱۴۰۲ تغییر چندانی نداشته است؛ اما تمام این ها به نوع عمل جراحی، مشکلات بیمار و حتی مرکز درمانی که خدمات جراحی را ارائه می دهد، بستگی دارد. این در حالی است که بسیاری تصور می کنند، هزینه عمل بینی تنها هزینه ای است که به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران پرداخت می شود. برای اینکه بتوانید هزینه را به طور کامل بررسی کنید، باید تعداد روزهای بستری، تعداد مشکلاتی که بینی شما دارد و همچنین هزینه جانبی را ارزیابی کنید. قیمت نهایی در پایان مشخص می شود؛ اما می توانید هزینه حدودی را از پزشک خود دریافت کنید. اما به طور کل هزینه عمل بینی استخوانی از ۱۵ میلیون به بالا برآورد می شود.

جمع بندی مطالب

جراحی بینی استخوانی از روش های جراحی است که به خاطر اصلاح و تغییر ساختار های استخوان های بینی صورت میگیرد. این مدل جراحی توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام می شود و به منظور بهبود عملکرد بینی و ظاهر آن است.

ورم این بینی ها زودتر از جراحی بینی گوشتی رفع می گردد و کسانی که این عمل را انجام داده اند، رضایت بالاتری داشتند. همینطور قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید، با یک متخصص مشورت نمایید یا توسط دکتر گوش، حلق و بینی معاینه شوید.

برای اینکه عمل بینی استخوانی صورت گیرد، باید با متخصصین و جراحان بیشتری صحبت نمایید. شما می توانید از طریق سایت زیباشیم با بهترین جراحان زیبایی آشنا شوید.  در پایان با در نظر گرفتن لیست ارائه شده، نزدیک ترین پزشک در تهران را انتخاب کنید، از نظر مهارت، کادر درمان و دیگر موارد ارزیابی کنید و سپس پروسه درمان را شروع کنید. حتما بعد از عمل و پیش از عمل به تمام توصیه های پزشک خوب گوش بدهید و تمام موارد را دقیق و با وسواس انجام دهید.

سوالات متداول درباره بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی استخوانی چقدر طول می کشد؟

عمل بینی استخوانی به طور معمول ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت زمان میگیرد که بستگی به شرایط بیمار دارد.

جراحی بینی استخوانی تا چه زمانی ورم دارد؟

طبق گفته جراحان بینی، می تواند ورم بینی ۹۰ تا ۹۵ درصد بعد از ۳ تا ۴ ماه کاهش پیدا کند.

بهترین مدل عمل بینی استخوانی کدام است؟

بینی استخوانی به شکل ها و مدل های طبیعی، فانتزی یا نیمه فانتزی عمل می شود و نتیجه خوبی را می توان از این مورد کسب کرد. اینکه پزشک کدام مدل را پیشنهاد خواهد داد به جنس پوست و فرم صورت بستگی دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *